Інтерв’ю головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка напередодні гостьового чвертьфінального кубкового матчу у проти ФК «Львів».

-Дмитро Станіславович, якщо не розголошувати секретних даних, який зараз настрій в команді перед заключною грою року?

-Тут секретів ніяких немає. Настрій відмінний, адже завершили друге коло чемпіонату на першому місці, тому, для успішного завершення року залишилось зробити один крок. Так, ми розуміємо, що це буде важко зробити, адже суперник готується у такому ж настрої. Ми поважаємо львівську команду, але будемо прагнути тільки перемогти.

-Те, що у команди виникла ігрова пауза перед матчем у Львові – це добре, чи погано?

-Як завжди, вона може зіграти як позитивну, так і негативну роль, але потрібно розуміти, що це все буде тільки виглядати виправданням. Але у нас ніяких виправдань бути не може: тривала чи коротка пауза – значення не має. Тим більш, що у нас був час підготуватися і вивчити суперника. Ми добре підготувалися у цих умовах, але і підготувалися б, якби до гри було лише три дні.

-Ми бачимо, що команда готується у звичайному ритмі, без якоїсь додаткової «накачки». Це ваша тренерська філософія?

-Напевно, можна і так сказати. Але перед матчем наше головне завдання достатньо детально вивчити суперника: все про нього знати, адже потрібно розуміти проти кого ти гратимеш, які у противника сильні та слабкі боки. Ну а футболісти-професіонали, які мають шанс потрапити у півфінал Кубка України, додаткової «накачки» не потребують. В плані настрою, я і зараз бачу, як команда тренується, як хлопці слухають деталі на теорії, тому тут про якусь неналаштовуванність говорити не доводиться.

-У цьому матчі вам доведеться обійтись без дискваліфікованого Кравченка. Придумали, як його замінити у центрі поля?

-Так, для нас це серйозна втрата і звичайно, ми придумали, як нам грати у такий ситуації, хоча те, що може зробити Сергій на полі, у цьому складі ніхто не зробить. Але є інші гравці, які сильніше в інших компонентах гри, що ми і будемо намагатися використати. Просто тепер нам потрібно шукати баланс, як його замінити без збитків у конструктивних діях.

Прес-служба СК «Дніпро-1»