Дмитро Михайленко : Головний тренер СК «Дніпро-1» після контрольного матчу з ФК «Кремінь» прокоментував гру та останні новин з табору команди

— Дмитро Станіславович, прокоментуйте другий контрольний матч, які висновки, що Вам сподобалося, а що навпаки?

— Наразі якісь глибокі висновки робити завчасно, так, ми зіграли з непоганою командою, яка у минулому сезоні виступала у Першій Лізі і, не зважаючи на турнірне становище можливо продовжить виступати на цьому ж рівні й далі. Сьогодні ми побачили інший темп, набагато вищий, тому нам потрібно, перш за все, перебудувати мислення гравців. Наступні суперники на зборах також досить гарного рівня, тож потрібно буде додавати в швидкості у прийнятті рішень, у боротьбі гравців з опонентами та швидше грати в пас . Ми уважно слідкуємо, як хлопці виконують те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях та обговорюємо перед кожною грою, та після матчу. Ми продовжуємо знайомитись з новачками, в свою чергу, вони також намагаються якомога швидше адаптуватися у колективі та зрозуміти наші вимоги. Зараз триває звичайний тренувальний процес , як для команди, яка за великим рахунком перебудовується наново, багато нових обличч. Можливо, надалі нам прийдеться грати не так, як звикли у Другій лізі. Ми намагаємося награвати різні тактичні схеми,бо розуміємо, що не завжди буде доречно грати саме першим номером. Тож, підготовка саме так і побудована – у Першій лізі ми повині бути готовими до будь яких тактичних схем.

— Але сьогодні СК «Дніпро-1» практично всю гру провів у атаці, забивши тричі , прокоментуйте гол у ворота команди, обрізка вже стає «фірмовою фішкою», коли СК «Дніпро-1» пропускає у власні ворота.

— Ну так, такі м’ячі трапляються, можна сказати, регулярно, коли команди намагаються грати першим номером та велика кількість гравців веде гру у атаці. Це нормально, коли при помилках гравці втрачають м’яч та команда пропускає у контратаці. Ми атакуємо і забиваємо — це головне, забили три, а могли набагато більше…Так нас покарали за помилку, але без помилок у футболі не буває, наше завдання зробити так, щоб їх було якомога менше. Подивіться на той же чемпіонат світу , які там грають гравці, коли гравець чи команда помиляється –дуже часто суперник за це карає і не важливо, де ти граєш на світовому мундіалі чи тут у Придніпровську на базі.

Прес-служба СК Дніпро-1