Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Розпочиналась гра для нас взагалі відмінно – два швидких м’ячі. Здавалось, що так буде продовжуватись й надалі, але суперник пресингом та агресивною грою не давав нам багато часу аби контролювати м’яч. Другий тайм ми взагалі просиділи біля власних воріт. Тому якщо з трибуни гра здавалася простою, це не відповідало дійсності. На мою думку, гра до останньої хвилини була дуже напруженою. Якщо б ми пропустили, гра мала б нервовий характер, але ми мали комфортну перевагу у два м’ячі. Ціною великих зусиль нам вдалося зберегти рахунок до кінця.

— Як ви плануєте вирішувати проблему у центрі поля, адже було помітно, що відносно високий пресинг гостей був проблемою для Батагова та Когута?

— Ви вірно помітили. Нібито у першій лізі виходило виходити з-під пресингу, але тут команди іншого рівня, що ведуть якісніші двобої і якісніше відбирають. Не дають нам можливості вийти з оборони в атаку так, як ми хочемо. У другому таймі не виходило в нас, володіючи м’ячем біля власного штрафного, проходити через короткий та середній пас в атаку. Це є проблемою. Здається, нам треба скоріше адаптуватися до темпу, інтенсивності. У Батагова перша гра у вищій лізі у 17 років – він має ще в ДЮФЛ грати. Те ж стосується багатьох гравців:  ж Булеца та Назаренко дебютували у Прем’єр-лізі. Тому, мені здається, вони мають додавати. Звісно, будуть спади, але це питання адаптації. Можливо, буде легше у якихось моментах, коли відновиться Кравченко. Але нам треба додавати та адаптуватися.

— Чому ви тягнули із замінами?

— З одного боку, нам не вдавалася гра в атаці, але ми контролювали матч і не дозволяли супернику завдавати удари з небезпечної зони. Тобто вони контролювали територію і не могли вийти на ударні позиції у штрафному. Ближче до кінця гри вже таки в них вийшло. Але на той момент ми реагували замінами: вийшов Загальський, вийшов Коркішко. Відсутність замін була пов’язана з тим, що гру ми контролювали.

— Сьогодні Супряга демонстрував надвисоку швидкість. Це він додав так на тренуванні?

— У швидкості важко додати – природня потужність, яка в нього є, дозволяє відриватися від суперників.

— У контрольних матчах було помітно, що найвразливіше місце команди – центральна зона оборони. Як ви оцінюєте в цілому гру оборони сьогодні?

— Я би не казав, що проблемна позиція – це центр оборони. У нас є проблема в захисті. Це пов’язано з багатьма причинами. Велика група молодих гравців поки погано грає в обороні. Треба додавати- і це факт. Я би не виокремлював когось персонально. Сьогодні 15 разів пробили по наших воротах – це дуже багато для домашньої гри. І нам з цим треба щось вирішувати. Але казати, що треба додати лише центральним захисникам – ні. Треба, щоб кожен гравець краще брав участь в обороні: і індивідуально, і командно.

— Ваш план на гру було виконано? Наскільки два швидкі голи його відкоректували?

— Був план якнайшвидше з самого початку доставляти м’яч у третю зону суперника, проводити атаки. Ми не бажали довго контролювати м’яч. Звичайно, гол на першій хвилині не заплануєш – це збіг обставин. Те ж саме другий м’яч – суперник ще не відійшов від такого початку і дозволив нам знову провести швидку атаку. А ось відреагувати на їхній пресинг в нас не вийшло – я думав, ми будемо краще тримати м’яч та більше часу проводити на їхній половині поля. Другий тайм пройшов взагалі не за нашим сценарієм, але суперник мав інші плани.

— Сьогодні було 7 тисяч вболівальників. Це багато чи мало?

— Завжди хочеться більше. Дякую усім, хто прийшов підтримати нас. Сім тисяч, мені здається, лише початок. Багато залежить від нас. Якщо будемо показувати гарну гру та результат, то вболівальник піде на стадіон. Для нас дуже важливо було перемогти: для впевненості молодої команди, і щоб вболівальник йшов на стадіон. Граємо ми, перш за все, для вболівальників.

Пресслужба СК Дніпро-1