Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко відповів на запитання клубної прес-служби. 
— Дмитро Станіславович, в якому напрямку в першу чергу команда  працюватиме на зборах? 
— Ми повинні розуміти,  що нас очікує у найближчі півроку. З боку суперників нічого змінюватися не буде, адже нам  протистоятимуть команди, що захищаються усім складом і ми проходитемо крізь щільну оборону. Можливо , це і добре, що нам доведеться тренувати позиційну атаку, навчитися зламувати захист, оскільки бачимо, наскільки важко практично будь-якій українській команді, наприклад, тій же «Зорі», маючи такий підбір гравців, грати проти  слабкіших суперників. У нас зараз є чудовий шанс навчитися це робити не поспішаючи, тому що в Першій лізі, а тим більш в УПЛ, вже потрібно буде працювати над іншими якостями. А зараз у нас є можливість з тими гравцями, що у нас зараз, напрацювати такий елемент гри, який важко піддається тренуванню і під час чемпіонату на це небагато часу. Тому будемо працювати над цим, і над усім іншим, що ми зазвичай робимо на зборах – це покращення колективної гри, як у захисті, так і в атаці.
— Вже є розклад зборів клубу в міжсезоння?
— Так, я можу сказати, що у нас заплановано. Фактично у нас буде чотири етапи підготовки. 21 січня футболісти виходять з відпустки і до 2 лютого ми знаходимося на базі в Дніпрі – це буде перший етап. Потім з 3 лютого по 8 березня проведемо два збори в Туреччині з п’яти-шостиденною перервою у Дніпрі. І заключний етап вже буде проходити на нашій базі, під час якого ми проведемо кілька спарингів, вже безпосередньо перед стартом третього кола чемпіонату України.
— Ми вже знаємо, що за команду не гратимуть чотири гравці, а з іншого боку колектив поповнили Карноза, Білик та Передистий. Як прокоментуєте ці переходи та яких ще трансферних дій чекати від клубу в поточне міжсезоння?
— Так, нас залишили Микола Ляшенко, Ярослав Ткаченко, Юра Захарків та Свят Шаповалов. Останній був у нас півроку на умовах оренди і тепер він повернувся до свого клубу. Хочу подякувати всій  четвірці за допомогу і співробітництво, і ще раз сказати, адже я з ними і по телефону розмовляв, щоб вони правильно розуміли – футбол досить нещадна гра і потребує жорсткості, коли доводиться робити такі речі, як  розлучатися із людьми. Причини розлучення з усіма різні, в першу чергу, вони стосуються конкуренції. Ті позиції, на яких вони грали, нам  не потрібно підсилювати або, навпаки, потребують підсилея, але вже на іншому більш якісному рівні.
— А що скажете про тих гравців, що прийшли?
— Рівень того ж Артура Карнози усі знають, і він не піддається ніяким сумнівам, але за умов, що він набере належний фізичний стан. Дуже розраховуємо на те, що він відновиться якомога швидше і  покаже той рівень, який у нього був в УПЛ. Потрібно чітко розуміти, що зараз ми вже дивимося вперед з розрахунком на Першу лігу, адже зрозуміло, що у Другій лізі ми впораємося і без Артура, але зараз у нас є можливість підготувати плацдарм під Перший дивізіон, а влітку перерва буде дуже маленька і ми не зможемо знову з нуля складати команду, у якій конкуренція  вище, ніж у Другій лізі. У Першому дивізіоні команди більш рівні і там одразу потрібно буде позначити, що ми зі старту турніру боротимемося за путівку в Прем’єр -лігу. За півроку нам вже потрібно буде мати боєздатний склад, який буде перемагати і вирішувати ті завдання, які стоять перед клубом, а саме – вибороти путівку в УПЛ. Тому прихід Карнози, а також дуету з Охтирки,
 Максима Білика і Стаса Передистого — це вже погляд у майбутнє, у наступний сезон.
Якщо казати безпосередньо про цих виконавців, то Білик і Передистий вже багато років грають у Першій лізі, рівень обох високо оцінюється фахівцями, і до того ж обидва хлопця з нашого регіону, що для нас дуже важливо, адже ми формуємо команду вихованцями місцевого футболу Дніпра та області. Для них сама назва «Дніпро» не байдужа, у них тут родичі, подруги та дружини ходять на футбол, вболівають і переживають за них, а це футболістів значно мотивує.
— Не може виникнути тепер проблеми із молодими гравцями, адже прийшли досвідчені виконавці, як би мовити, під стартовий склад? Як це відіб’ється на розвитку нашої талановитої молоді?
— Звичайно, ми будемо знаходити баланс, але ми і розуміємо, наскільки важкою буде Перша ліга, наскільки там серйозна конкуренція і без досвідчених виконавців ми не зуміємо пробитися в УПЛ. А молодь гратиме, і ми дуже розраховуємо на зростання в їх майстерності за ці півроку, що у нас залишились у Другій лізі, розраховуємо на їх прогрес на зборах, тому наша трансферна компанія спрямована, у першу чергу, на підвищення конкуренції. Ми не збираємось когось з гравців пригальмовувати, а хочемо зробити сильну команду з тих хлопців, хто у нас вже є, це і молодь, але тільки з молодими гравцями ми не впораємося.
— З приходом цієї трійці трансферне питання в міжсезоння вже закрите або ще триває пошук нових гравців, які можуть опинитися в команді вже цієї зими? Можливо будуть перегляди потенційних новачків на зборах?
— У нас вже є основна обойма гравців, але ми дивимось на нових виконавців, хоч і є складнощі з запрошеннями їх саме у Другу лігу, адже багатьох вона лякає, а деякі просто не хочуть з нею себе пов’язувати. Наше завдання – перегляд гравців під Перший дивізіон, тому скоріш за все у поточне міжсезоння на цьому наша трансферна діяльність скінчиться. Але ми ще плануємо взяти хлопців з Академії, щоб залучати їх вже зараз у дорослий футбол і перекривати проблемні позиції.  Крім того нам потрібно мати не менше 20 футболістів для повноцінних тренувань.
Прес-служба СК «Дніпро-1»