В день старту заключного етапу підготовки до весняної частини чемпіонату клубна прес-служба поспілкувалася із головним тренером СК «Дніпро-1» Дмитром Михайленком:

— Дмитро Станіславович, як команда планує готуватися у той час, що залишився до першої офіційної гри?

— У найближчих планах у нас тренування на базі в Придніпровську в манежі, і, якщо дозволить погода, то і на полі. Заплановано у нас два спаринги – 17 березня з «Інгульцом», поки що не знаємо де саме доведеться зіграти, знову таки, якщо дозволить погода, то на полі, якщо ні, то десь на синтетиці, а на 25 березня запланована зустріч із полтавською «Ворсклою», але місце зустрічі, поки що, також не визначено.

— Після зборів з основним складом СК «Дніпро-1» вперше до юнацької збірної України викликали Івана Литвиненка. Не загубиться він там?

— Ні, на мій погляд, не загубиться, хоча я не став би і перебільшувати нашу роботу, все було значно простіше. На нашому спарингу з румунською командою перебував тренер юнацькою збірної, і він побачив гол, який у тому матч забив Іван, і порекомендував старшому тренеру цієї збірної Олегу Кузнецову. У підсумку він зателефонував і сказав, що бере хлопця на збір. Тобто, тренери  збірної самі допомогли один одному. Для нас це у будь-якому разі чудово, адже Іван їде одразу на Еліт-раунд і для нього це буде хороший досвід подивитися, як грають однолітки високого рівня. Крім того, ще наша трійка — Олександр Сафронов, Олександр Бєляєв та Владислав Супряга,  їдуть на Еліт-раунд Євро-2018 за команду U-19, і це добрий знак і для нас, і для нашої Академії, адже це означає, що усі ми правильно працюємо.

— А «академіки», які були на зборах, залишаються в команді?

— Вони залишаються працювати із нами, будуть знаходитись повністю у тренувальному процесі команди, але грати будуть за свою команду в Академії, оскільки для них це зараз важливіше, адже зараз вони на тій стадії розвитку, коли їм потрібна ігрова практика, а в основній команді вони її не зуміють отримати на належному рівні. Тому прийняли таке рішення – тренуються із нами, а грають за команду Академії.

Прес-служба СК «Дніпро-1»