Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко  підвів підсумки переможного гостьового матчу проти МФК «Миколаїв» (3:0).

— Дмитро Станіславович, перемога вийшла переконлива по грі. Яким ви побачили сьогоднішній матч?

— Футбол був нормального рівня, враховуючі поле та той брак, що був саме через стан газону. Тому рахунок у матчі закономірний. З боку вам здається все більш спокійним, а ми звертаємо увагу на якісь інші речі.

— Що тоді сьогодні не сподобалося?

— Не сподобались деякі рішення, які ми хочемо, щоб були краще. Але все це робочі моменти, адже хлопці молоді і для них це абсолютно нормальна ситуація. Вони молодці, оскільки такий інтенсивний етап ми пройшли без втрат. Хлопцям подякували, і у нас є можливість перевести дихання.

— Щойно Когут сказав, що колись був нападником. Прокоментуйте його гру, і наскільки ви очікували від нього подібної результативності?

— Ким він був раніше не важливо, а головне те, що він добігає до воротарського майданчику, звідки практично і забиває всі свої голи. Тут важливе його націленість на ворота і бажання забити гол, саме те, чого не вистачає багатьом іншим, тому він у нас і у списку бомбардирів. Ми очікували від нього такої результативності і задоволені, що він зараз з нами, адже у нього були пропозиції з УПЛ, але він вирішив допомогти СК «Дніпро-1». І за це ми йому вдячні. Його зразку потрібно наслідувати і іншим гравцям, все ж таки форварди поки що відстають, і ми повинні багато працювати, щоб серед снайперів у нас були і нападники.

— Сьогодні з лави запасних, не дивлячись на рахунок, постійно було чутно: «Вперед, вперед, вперед!». Це така стратегія більше забивати, чи філософія гри команди?

— Так, по-перше, хочеться більше забивати, а крім того, контролювати м’яч на такому полі поблизу власних воріт небезпечно, тим більш, що є можливість використовувати нашу швидкість, грати вперед, тому і вимоги такі були.

Прес-служба СК «Дніпро-1»