Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів про підготовку команди до нового сезону:

-Дмитро Станіславович, ми розуміємо, що роботи попереду багато, адже одразу бачимо на першому тренуванні багато нових облич?

— Так і є. Ми готуємося до старту у Перший лізі, при цьому фактично ми робили це всю весняну частину сезону у Другому дивізіоні. І у нас є новачки, є хлопці, які зараз на оглядинах, тому робота йде серйозна, оскільки чемпіонат у Перший лізі дуже важкий, і ми розуміємо, що на нас чекає, тому нам потрібне підсилення.

— Можете вже розповісти про новачків команди, і чому саме вони поповнили склад?

— Загальський, Чеботаєв, Щедрий і Чичиков вже підписали контракти. Чому саме вони? Тому що у них є хороший досвід виступу не тільки у Першій, а і у Прем’єр – лізі, і у кожного з них є позитивний досвід підійматися із своєю командою з Першого дивізіону в УПЛ. І це саме той досвід, якого не вистачає багатьом нашим гравцям, тому ми дуже розраховуємо на їх допомогу, їх професійні якості, і що ми разом з ними піднімемося у Прем’єр – лігу.

— Хто зі складу СК «Дніпро-1» залишив команду?

— Пішли Ігор Варцаба, Дмитро Сула та Віталій Кірєєв. Це трійка гравців, у яких закінчилися контракти і ми вирішили їх не продовжувати.

— І якщо не називати прізвищ, на які позиції ви ще шукаєте гравців?

— Нам потрібно підсилите ще три позиції – одного захисника, гравця в середню лінію та центрального нападника. Зараз ми в активному пошуку і паралельно ведемо перемовини із тими виконавцями, що нас цікавлять.

— З якими суперниками заплановані спаринги під час зборів?

— У нас вже є конкретні дати контрольних матчів.  Перші дві гри ми проведемо 24 і 27 липня проти двох полтавських команд УПЛ – спочатку зіграємо з «Ворсклою», а потім зустрінемося із ФК «Полтавою». Ми спеціально обирали сильних суперників. Крім того, заплановано ще чотири гри: зустрінемося із донецьким «Олімпіком», петровським «Інгульцем», краматорським «Авангардом» і ще один суперник поки що не затверджений, по ньому йдуть перемовини.

Прес-служба СК «Дніпро-1»