Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко про стан команди на зборах, та поразку у контрольному матчі проти данського «Міделлфарту»:

— Сьогодні були різні відрізки, адже на поле виходили фактично два різні склади. Перший тайм розпочинав один склад, другий –інший, тому так і склалося. До перерви у нас не все виходило, оскільки не було Кравченка и Логінова, тому важкувато команда виходила з оборони в атаку. У другому таймі це було краще, але пропустили два голи після поганих дій в захисті. А так, в цілому, хороший матч, добре потренували гру в пас, відпрацювали вихід з оборони проти доволі щільної і компактної гри данців. Намагалися комбінувати, але в атаці нам поки що не вистачає майстерності і швидкості, щоб реалізовувати ту перевагу, яку ми маємо. Але я вважаю, що це нормальний тренувальний процес, і зараз ми не зовсім свіжі та надаємо ігрову практику усім хлопцям. Крім того, зараз молодь вже має якийсь міжнародний досвід.

— Складається враження, що зараз на зборі більше «тягнуть» ветерани, а от молодь «підсіла». Це так?

— Якщо ми говоримо про 16-річних хлопців, які ще навчаються у школі, то так – їм важкувато під навантаженнями і дворазовими тренуваннями, одночасно без відновлення після матчів –ось це кидається в очі.  Крім того, є хлопці після важких травм, той же Віталій Кірєєв, ми розуміємо їх стан, що він не оптимальний. Ну а такої гри від досвідчених футболістів ми і чекаємо. Ті ж Кравченко, Польовий, Бровченко вже проходили подібні збори раніше, вони знають, що це таке, тому і виглядають на хорошому рівні. У нас сезон розпочинається за чотири тижні, і зараз нам потрібно набирати форму, а не створювати хлопцям комфортні умови. Збори для того і існують, щоб на них бути втомленими.