Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко підвів підсумки матчу проти «Мира» та осінньої частини чемпіонату.

-Дмитро Станіславович, команда зуміла за підсумками другого кола фінішувати на першому місці. Наскільки ви задоволені цією частиною чемпіонату?

-Так, ми задоволені. Але для нас це тільки проміжне завдання, адже до фінішу ще 11 турів. Як бачимо на довгій дистанції ми зуміли наздогнати «Металіст-1925». Так, у нас були і невдалі відрізки, коли ми знаходились у пошуку гри. Але в останніх матчах ми показували хорошу гру, а з нею прийшли і перемоги. Проте говорити про задоволеність поки що зарано, адже завжди хочеться більшого, і кращої гри від окремих футболістів. І якщо бути відвертими, то нам ще багато є в чому додавати. У Другій лізі суперники нас нерідко пробачають, а з більш серйозними суперниками у нас можуть виникати проблеми. Але хлопці молодці – вони виконали завдання на цю частину сезону. Так що все нормально, працюємо далі.

-В останніх матчах команда почала забивати у перших таймах, з чим раніше були проблеми. Що змінилося?

-Ви мабуть шукаєте якісь містичні відповіді, але я буду дивитися на речі більш реально. Ми працюємо над завершенням атак. Окрім того, щоб не тільки, як хтось казав, ходити до церкви, ми ще і працюємо, і тепер нам менше потрібно часу, щоб трансформувати момент у гол. Крім того, ми додаємо в командному сенсі. В цьому і є дві причини такого прогресу.

— Сьогоднішня результативна гра пов’язана із тим, що «Мир» не поставив «автобус», а також агресивно намагався атакувати?

— Гра складається з певних епізодів. Якщо ти забиваєш швидкий гол, то змушуєш суперника розкриватися. І сьогодні швидкий гол вплинув на гру – він подіяв на суперника, а другий гол їх вже фактично добив. Але усім командам тут грати завжди важко. Окрім «Реал Фарми» тут ніхто чотири голи не забивав і нам приємно, що вдалося команді з таким хорошим захистом стільки забити.

— Сьогодні багато хлопців не дограли матч через травми, є вже якась інформація про їх стан?

— Поки що інформації немає, вже завтра будемо робити обстеження. У Когута і Поплавки забої, у Бєляєва струс мозку. Поки що про щось говорити зарано.

Прес-служба СК «Дніпро-1»