Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Ми раді одному очку, яке набрали. Дуже важливе воно і здобуто у важкій боротьбі. У суперника дуже потужна команда, рівня Ліги Європи. Нам було важко, і ми таку гру й передбачали. Якщо у першому таймі в нас ще виходила якась контргра, то у другому, особливо після заміни Булеци, дуже притислись до власних воріт. При цьому хлопці – молодці, витримали, небагато дозволили супернику. Нехай ми сиділи низько, але вдало стримували суперника. Такі ігри дуже важливі для нас в плані досвіду. Сьогодні п’ять гравців було у нас віком до 20 років, і я хотів би подякувати нашим гравцям за терпіння, за характер і за боротьбу.

— В обох матчах цього сезону команда значно впевненіше виглядала у перших таймах. Причина у фізичних кондиціях чи у психології? І друге питання: чому сьогодні навіть у заявці не було Кобахідзе?

— Причина була тактичною. Це – тренерське рішення. Ми сьогодні грали з модулем з трьох центральних захисників, тому для замін нам потрібні були певні позиції. Олександр готовий грати, але через те, що я сказав, залишився поза заявкою.

Що стосується нашого стану у других таймах, мені здається, це пов’язано, перш за все, з темпом. «Зоря» — дуже швидкісна команда, грає у хорошому темпі, інтенсивно. Тому вони змусили нас сісти низько. «Зоря» володіє різним арсеналом: є високі форварди, довгі передачі, швидкісні гравці. Нам довелось сісти низько, і недостатньо агресивними ми були у центральній зоні, де дозволяли супернику досить багато.

Пресслужба СК «Дніпро-1»