Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Прикро, що не перемогли, адже налаштовувалися на позитивний результат. Вітаю “Агробізнес” з перемогою. В них хороша, бойова команда, бажаю їм успіхів у майбутньому. На жаль, в другому таймі  не використали свої моменти, а суперник ще до перерви відзначився після стандарту. Треба ретельно проаналізувати матч. Подякував хлопцям за сезон, за вихід в Першу лігу. Нам потрібне підсилення, щоб конкурувати в Першій лізі.

— Склалося враження, що команда не змогла підлаштуватися під захисну модель гри “Агробізнеса”. В чому причина невиразної гри в атаці, особливо в першому таймі?

— Складно долати насичені оборонні редути суперника, нам треба додавати в цьому компоненті. На жаль, не завжди вдається реалізовувати територіальну перевагу. Ми переважали суперника в володінні м`ячем, але не змогли створювати небезпечні моменти. Нам потрібно вигравати верховну боротьбу, але поки що поступаємося в цьому компоненті. Намагалися грати швидко, створили декілька моментів в другому таймі, але не реалізували. Ця проблема в нас проявлялася впродовж всього сезону, а не лише сьогодні.

— ФК «Дніпро» втрачає статус професіонального клубу. Чи не планували ви підсилитися гравцями цієї команди?

— Ми зараз плануємо свою селекційну політику. Можливо, одного чи двох гравців запросимо з цієї команди, але йдеться не про підсилення складу, а про ротацію. Сьогодні  грали проти команди, яка, впевнений, наступного сезону знаходитиметься серед лідерів Першої ліги. Наших хлопцям було досить складно протистояти організованому супернику, тому, які б не були талановиті хлопці з ФК «Дніпро», але без досвіду їм не буде легко в Першій лізі. Наприклад, Олег Кожушко, Владислав Супряга швидкісні, технічні гравці, виділяються серед однолітків, але сьогодні не змогли проявити себе, не створювали гольові моменти.

— Ваша команда створювала гольові моменти в другому таймі, коли гравці не боялися діяти нестандартно, пробивати з дальної відстані. Чому команда додає лише наприкінці матчу, а не раніше?

— Дійсно, Артур Карноза підсилив нашу гру, пробивав здалеку. Але він вийшов на поле вже після 70-ї хвилини, до того Юрій Бровченко намагався грати нестандартно, але не завжди вдало грав. На жаль, у нас немає гравців у середині поля з хорошим ударом. Забиваємо більшість м’ячів з меж штрафної площі, тому налаштовуємо хлопців саме на таку гру. 70 відсотків усіх м’ячів в нас із меж воротарської площі.

— Команда 65 відсотків часу володіла м’ячем, але не змогла реалізувати перевагу. Чи не виникатиме труднощів у вас у Першій лізі, коли гратимете з командами рівними за класом?

— Звичайно, я хвилююся за це. Ми обрали свій шлях розвитку команди, грають гравці з місцевої Академії. Різниця в групі нашої групи атаки і “Агробізнеса” лише в досвіді. “Агробізнесу», щоб створити гольовий момент, достатньо довести м`яч до нападника довгою передачею, а той досить вдало грає в верховій боротьбі. Нам недостатньо просто вдарити вперед, адже на другому поверсі поступаємося суперникам, тому для того, щоб створити небезпечний момент, необхідно віддати більше передач. Це пояснюється тим, що молоді хлопці групи атаки поки поступаються в силовій боротьбі. Вважаю, що рухаємося в правильному напрямку.

— Протягом сезону, ваша команда демонструвала гостру флангову гру. Сьогодні ви грали без крайніх півзахисників. Чому вибрали саме таку тактику?

— Не вважаю, що помилився з тактикою на гру. Наприклад, Ярослав Поплавка складав держіспити, і лише сьогодні повернувся. Саме за такої моделі грали останні три матчу. Звичайно, суперники за рівнем гри поступалися “Агробізнесу”, та все ж вдалося забити п’ять м’ячів “Миколаєву”, шість — “Інгульцю-2”. Кадровий потенціал не дозволив нам зіграти за звичною схемою. В другому таймі перелаштувалися, адже за такої тактичної схеми флангові гравці суперника отримують багато вільних зон, тому нам треба було внести корективи в гру в перерві. Олександр Бєляєв, який може зіграти на фланзі, травмувався, лише вчора вперше тренувався в загальній групі. Також у лазареті Єгор Чегурко. Тому склалася така ситуація, що перед цією грою в нас не було флангових гравців.

— Які плани на міжсезоння в команди?

— Зараз команда тиждень відпочиватиме, потім зберемося і готуватимемося до наступного сезону. Ми хотіли перенести гру на шосте червня, щоб хлопці мали можливість більше часу відпочити, але, на жаль, не вийшло. Відпустка в нас буде коротшою. 18 червня збираємося на базі та починаємо підготовку до змагань у Першій лізі.

— Обговорювали з керівництвом клубу трансферну політику? Які завдання ставляться на наступний сезон?

— Ставитимемо завдання виходу в Прем’єр-Лігу. Для цього нам необхідно підсилення складу. Сьогоднішня гра показала, що цим складом нам буде складно в Першій лізі. Зараз, підписали Загальського. Ведемо перемовини з потенційними новачками, це будуть гравці на різні позиції. Керівництво клубу готове задовольнити всі вимоги тренерського штабу.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами ПФЛ