Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Сьогодні ми контролювали гру, адже противник повністю віддав нам м’яч. У нас було багато моментів, щоб завершення гри не було нервовим, і до 85-й хвилини ми контролювали гру і за рахунком, але після пропущеного голу рахунок вже був слизьким. У суперника з’явився шанс: будь-який момент, аут, кутовий —  це потенційна можливість забити. Але хлопці – молодці, спокійно довели справу до кінця, не дозволивши супернику створити в останні хвилини біля власних воріт небезпечних моментів.

— Що з Кулішом, у якого сьогодні було чимало шансів забити, але він жодного моменту не реалізував?
— Бувають такі дні у нападника, коли дійсно немає реалізації, яка притаманна Станіславу, тим не менш, він важливий елемент в нашій команді. Переконаний, що він буде забивати в інших матчах, а сьогодні інші хлопці підставили плече, забивши голи. Головне, що у нього є моменти, він знаходиться у потрібному місці і 4-5 ударів по воротах для нападника – це хороший показник.

— Як оціните дії гравців, що вийшли на заміни?

— Нормально зіграв Редван: загострював, бив по воротах. Якщо судити заміни лише по забити м’ячам, то вони можливо і не спрацювали, але той же Мємєшев добре відкривався, вривався у зону, загрожував воротах. Теж стосується і Олега Кожушка. Тут є свої нюанси, адже досить складно входити у таку гру, коли тебе надається лише 10 хвилин. І я з порозумінням відношусь до таких речей, коли людина виходить тільки на 10 хвилин і не все так просто йому вдається, як це здається з трибуни.

— Повертаючись к питанню про некращу гру Куліша, можливо треба було більше ігрового часу дати Кожушку?

— Ми бачимо, як хлопці показують себе на тренуваннях, а Стас — гравець більш досвідчений, він добре піходить під цей стиль. Що до Олега, то він гравець більш контратакуючий, тому у нього були шанси грати, і він відмінно себе проявив у зустрічі з «Агробізнесом», теж стосується і іншим матчів, де він виходив на заміну і забивав голи. Просто коли у суперника такі високі захисники, то допомога Куліша у боротьбі на другому поверсі і в підігріванні виглядає більш зрілою. Інша справа у тому, що у нас взагалі не висока команда, тому той же Куліш дуже допомагає нам у грі в обороні при стандартах. Випускаючи Олега ми починаємо страждати у верховій боротьбі, оскільки у нас є Сніжко, Назаренко і взагалі багато невисоких гравців, тому нам тут потрібно знаходити баланс з футболістами, які ще і допоможуть при стандартах.

— Наскільки важко буде Мігунову вписатися у командну гру?

— Дійсно, Олександру потрібен час, щоб розуміти ігрові механізми, які ми застосовуємо для того, щоб подолати  захист суперника. Той же Назаренко більш адаптований під цій стиль. Скільки на це потрібно буде часу, я не знаю. Зрозуміло, що приходити в команду за ходом сезону непросто. Але якщо є простір і вільні зони, то Мігунов нам допоможе.

— Наскільки серйозне пошкодження у Назаренка?

—  Надіюся, що пошкодження несерйозне. У нього забій, просто він у Назаренка був і у минулому матчі проти запорізького «Металурга». Надіюся, що до наступного матчу він відновиться.

Прес-служба СК «Дніпро-1»