Головний тренер СК «Дніпр-1» Дмитро Михайленко розповів про підготовку до заключного матчу року в чемпіонаті країни у Другій лізі.

— Дмитро Станіславович, попереду заключний матч в чемпіонаті і проти незручного суперника – «Мира», якому поступилися у першому колі вдома. Як команда готується до цього поєдинку?

— Готуємося у доброму настрої. Зараз ми вийшли на перше місце і це, безумовно, надало позитивних емоцій для команди. А те, що суперник для нас незручний – це питання спірне, адже між нами була лише одна гра, тому неможна говорити про якусь тенденцію, отже і готуємося ми в звичайному ритмі. Потрібно їхати, показувати свою звичайну гру і перемагати.

— На минулій післяматчевій прес-конференції ви казали, що нажаль не вдалося посісти перше місце, але після цього вибухнула новина, що «Металіст-1925» сенсаційно поступився на власному полі. Як ви до цього поставились?

— Ну, на той час я казав у минулому часу, адже залишався ще один тур. Тому зрозуміло було, що боротьба буде вестися до останньої гри. Новина, звичайно, була приємною і неочікуваною, адже мало шансів було на те, що «Металіст-1925» втратить очки на власному полі, але це футбол і будь-яка команда не застрахована від поразок. Те ж саме відбулося і з харків’янами. Ми дивилися гру, і бачили скільки було створено моментів, але повторюся – це футбол і сенсації бувають всюди.

— В останніх турах ви нерідко даєте можливість проявити себе тим гравцям, хто мало виступав протягом сезону, тим більш, коли відсутні збірники. Чи очікується якась ротація складу в матчі у Горностаївці?

— У порівнянні з минулим матчем точно будуть зміни. А щодо збірників, то виклики до юнацьких національних команд дуже добре впливають на настрій футболістів, особливо коли там позитивні результати в іграх. Збірна – це вершина піраміди національного футболу, тому будь-який гравець, який викликається туди отримує додаткову енергію впевненості в собі. Це, наприклад, відбулося і з Владом Супрягою, який після відбірного циклу повернувся до команди і показував тут впевнену гру, що показали матчі з «Енергією» та «Чорноморцем». Теж саме стосується і інших гравців – Тимофія Сухаря, Саші Сафронова, адже коли гравці приїжджають зі збірної вони роблять якісний крок вперед, в першу чергу це стосується психології, але і також майстерності. Так що для нас це важливо.

— Щодо Супряги, то він в збірної забиває частіше, ніж за клуб. Чому так виходить?

— Насправді тут просте пояснення. Юнацькі збірні України практично з усіма суперниками, лише якщо це не явний аутсайдер, діє на контратаках і для гравця з такою швидкістю є багато простору. Ми ж навпаки постійно граємо першим номером, і тут на перший план виходить інтелект та хитрість, а це приходить з досвідом. Але те, що голи від Влада будуть – це питання часу, адже потенціал у нього великий. Нам потрібно потерпіти і почекати, розвивати усі його якості, а йому потрібно над ними працювати.

Прес-служба СК «Дніпро-1»