Напередодні гостьового поєдинку проти МФК «Миколаїв-2» головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко дав інтерв’ю програмі «По той бік поля».

— Дмитро Станіславович, команда зараз їде на гостьовий поєдинок під акомпанемент дощу, і люди кажуть, що це добра прикмета. Але, якщо згадувати якість газону у Миколаєві, то можливо це і не найкращий варіант. Які думки вам з цього приводу приходять?
— Подивимось. Дощ в дорогу – це дійсно прикмета добра, але до матчу ще доба і подивимось, яка погода буде зустрічати нас в Миколаєві. Взагалі то, у нас всюди дощі і мокрі поля, але головне, щоб не було калюж і м’яч котився – це зараз найважливіше. Проте, все одно, все буде залежатиме від нас, тільки якщо буде залито водою поле, тоді це буде нести якісь корективи в гру. За усіх інших умов ми повинні домінувати, комбінувати, перегравати і привезти перемогу з Миколаєва.
— Не хотілось би знову в Миколаєві потрапити на ще одне догравання…
— Ні, звичайно, не хотілось би (сміється). Нехай це і чудове, красиве місто, але перегравання більше не хочеться.
— Зараз багато хто з спеціалістів вже каже, що і «Металіст-1925», і СК «Дніпро-1» мовляв вже забезпечили собі путівки у Першу лігу. Як на це реагують гравці команди, особливо молодь?
— Ну я надіюся на те, що вони слухають інших фахівців (сміється), у яких вони тренуються, а ми такого не кажемо. Так, ми останнім часом зробили дуже важливий крок вперед, набравши важливих очок і зуміли відірватися від переслідувачів, але завдання ще далеко не вирішено, ще грати ціле коло плюс три гри восени, тому ми націлюємо гравців на прогрес і перемогу в кожному матчі.
— Чи отримають у найближчих матчах час на полі футболісти, які в останніх матчах не так часто грали?
— Так, будуть перевірятися і інші гравці, і це не повинно буде відображатися на результаті. Але, якщо говорити про найближчий матч в Миколаєві, то там зміни у складі будуть мінімальні.
— Пройшло жеребкування Кубка країни. В інтерв’ю прес-службі ви казали, що задоволені жеребом, який дістався команді. Наскільки вам вдається слідкувати за ФК «Львів», і якою інформацію вже володієте?
— Так, ми слідкуємо, можливо не так ретельно, час ще є. Ігри не дивилися, але склад вже знаємо. Щодо самого жеребкування, то на паперах дійсно жереб виглядає хорошим, оскільки будь-яка команда УПЛ одразу ж була б фаворитом у протистоянні з нами. А зараз шанси 50 на 50 і складно комусь віддати перевагу – дві команди Другої ліги, вони щоправда дома, але в одній грі все можливо, тому тут і ми, в вони повинні бути задоволені жеребкуванням.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами програми «По той бік поля»