Напередодні домашнього матчу чемпіонату країни проти новокаховської «Енергії» головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко дав інтерв’ю клубній прес-службі.

— Дмитро Станіславович, кілька днів пройшло після перемоги над «Чорноморцем». Емоції втихли, чи ще знаходитесь під враженням гри?

— Я точно — ні, надіюся, що і хлопці також заспокоїлись, тому що вже достатньо часу пройшло. День ще можна було попереживати радість перемоги, але зараз нам потрібно вирішувати ті завдання, які перед нам стоять – це здобуття путівки у Першу лігу, тому нам потрібно відриватися від конкурентів у турнірній таблиці. Так що завтра з «Енергією» нас влаштує тільки перемога.

— Нам здалося, що ви особисто досить спокійно відреагували на перемогу над одеситами, чи усі емоції залишилися на тренерській лаві?

— Всі емоції залишились на основний час, і на пенальті їх вже особливо не було — просто спостерігав за тим, що відбувалося на полі. Звичайно був дуже радий, хоча , можливо, це і не було сильно видно.

— Якось психологічно налаштовуєте своїх підопічних перед кожним матчем?

— В цьому і є основне завдання, тому що коли ігри відбуваються за три-чотири дні, то основний напрямок роботи іде саме на психологічне налаштування – це найважливіше, адже чомусь навчити, чи натренерувати за такий короткий термін важко. Так, ми складаємо план на гру, обираємо тактику в залежності від суперника і від того, хто у нас може вийти на поле, але основне завдання перед матчем  — це бути готовим мотиваційне і психологічно до боротьби.

— Вже відомий список усіх команд, які пройшли в чвертьфінал Кубка країни. З ким саме ви хотіли би зустрітися і чому?

— Я вважав би за краще будь-яку команду, за виключенням наших грандів – «Динамо» і «Шахтаря», з якими дуже важко буде вести гру і перемагати, особливо на даній стадії нашого розвитку, коли ми у статусі команди Другої ліги. З іншою п’ятіркою команд у нас шанси є.

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»