Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— З нашого боку був хороший перший тайм, з великою кількістю моментів. Друга половина вийшла якась зжужмленою, було багато браку, та не така кількість моментів, як у першому таймі, але в взагалі перемога цілком закономірна.

— Команді гра давалася легко, але заміни пішли лише в останні 20 хвилин зустрічі, хоча був шанс дати більше ігрового часу іншим виконавцям, які не так часто з’являються на полі. В чому тут справа?

— Знаєте, рахунок 2:0 гірше, ніж 1:0. Ми бачили і по перших хвилинах другого тайму, що з’явилася якась розслабленість, необґрунтовані втрати. І ми це вже проходили в наших невдалих матчах, коли будь-який рикошет або стандарт міг призвести до неприємностей, хоча ми і повністю контролюємо гру. І я вже казав раніше, що у нас в запасі в основному невисокі гравці, тому, коли ми знімаємо з гри того ж Когута, що з’явився після хвороби, або Куліша, то ми одразу починаємо поступатися у зрості. Тому нам потрібно тримати баланс, щоб не бути вразливими при стандартах, і при цьому надавати практику гравцям. А у нас на першому плані результат, тому питання з ігровою практикою, звичайно, важливе, але воно відходить на другий план.

— Сьогодні команда вже багато била здалеку. Така була настанова?

— Так, сьогодні більше били здалеку, але голи забивалися в упор. Перший гол Назаренка –це він робив подачу, тому там чиста випадковість, щоб він вам не говорив в інтерв’ю після гри (сміється). А два інших гола ми забивали з кількох метрів. З іншого боку удари Сніжка не досягли цілі, удари Чичикова були заблоковані, так що все одно, шанси забити з шести-семи метрів вище, ніж за 25-ти. Були шанси забити у того ж Сніжка, і в цьому є покращення, але все ж таки ми забиваємо з інших ситуацій.

— Вже кілька ігор воротарі проводять розминку без Валерія Городова. Що з ним трапилося?

— У Валерій Васильовича важливій привід, у нього донька виходить заміж, тому ми його відпустили (сміється).

Прес-служба СК «Дніпро-1»