Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поділився враженнями після переможного гостьового матчу проти «Інгульця-2» (6:0):
-Дмитро Станіславович, який настрій після сьогоднішньої гри?
-Нормальний настрій, завершилася регулярна частина сезону, і у нас попереду залишився один матч за титул чемпіона Другої ліги. Сьогодні ми зробили те, що повинні були зробити — досягли переконливої перемоги і за рахунком, і за змістом гри. Зараз з’їздимо на фестиваль КОЗАК ФЕСТ, а потім вже розпочнемо підготовку до заключного матчу.
— Клубом вже підписано першого новачка – Ігоря Загальського. Якщо можливо, кілька слів про цього виконавця?
— Ігор — гравець УПЛ, був тривалий час лідером кропивницької «Зірки». Це креативний гравець, який добре бачить поле, а колись він виступав за дублюючий склад ФК «Дніпро», тому ми добре знаємо його можливості. Таким чином ми готуємося і підкріплюємося до Першої ліги, підсилюючи лінію атаки.
— Останні п’ять-шість ігор тривав так званий кастинг для футболістів команди під Першу лігу. Навіть не називаючи прізвищ, можете сказати, що хтось з гравців за ці матчі змусив змінити про нього першу думку?
— В останніх трьох турах рівень суперників був зовсім інший, ніж раніше – нам протистояли явні аутсайдери, яких навіть середняками Другої ліги назвати не можна. Тому ці матчі ніяким чином не змінять оцінки, які ми отримали під час сезону та зборів.

Прес-служба СК «Дніпро-1»