Продовжує виступ у першій лізі чемпіонату України серед команд не старше 19 років юнацький колектив СК «Дніпро-1». В черговому турі наша команда поступилась на власному полі «Черкаському Дніпру» з рахунком 1:3. Господарі першими відкрили рахунок, але ще до перерви черкащани відновили рівновагу та самі вийшли вперед. У другому таймі дніпрян мали чимало моментів, щоб зрівняти рахунок, але реалізувати їх не зуміли, а гості провели останній гол у контратаці вже у компенсований арбітром час.

Після гри з прес-службою СК «Дніпро-1» поспілкувався старший тренер команди U-19 Дмитро Сінько.

– У нас нова команда, – каже Дмитро Анатолійович. – Ми вперше зібралися тільки пару місяців тому і почали займатися наприкінці червня. Хлопці у нас зі всієї Дніпропетровської області. Є у нас випускники кам`янської «Сталі», хлопці з Академії ФК «Дніпро», з ДВУФК, з «Інтера». Є молоді гравці, які хочуть потрапити до нашої команди, але тим не менш колектив вже сформовано, і добирати гравців ми вже будемо скоріш за все узимку в міжсезоння. За підсумками першого кола чемпіонату ми зробимо висновки, і вже будемо дивитися, хто з хлопців у нас залишиться, і кого будемо брати в команду.
Щодо перших ігор, то поки що команді важкувато грати у першості U-19, адже в нашому складі більшості гравців 17-18 років, а ви знаєте що у цьому віці це принципова різниця, коли ти граєш проти більш старших суперників. З іншого боку хлопці, надіємось, що хлопці будуть швидше прогресувати. Вони стараються, є у них завзяття, бажання, працюємо над нашими помилками, адже не все приходить одразу. Будемо працювати і дивитися, як хлопці себе проявлятимуть у майбутньому.
Паралельно виступаємо на першість Дніпропетровської області в першій лізі. Там хлопцями протистоять вже дорослі гравці, і у такому протистоянні надіємось вони скоріше змужніють і наберуться досвіду. До речі, тільки ми заявили хлопців у нс було кілька переможних матчів, але зараз у нас важкуватий календар і доводиться грати проти лідерів. Хоча більшість клубів там приблизно рівні за класом і надіємось, що перемоги в обласному чемпіонаті ще до нас прийдуть, а наступного року вже поборемось за лідерство в цьому турнірі.
Щодо нашого базування, то команда тренується на стадіоні «Трудові Резерви», тут ми граємо і домашні матчі в першості України серед команд U-19, а в чемпіонаті області частіше приймаємо суперників на стадіоні «Монтажник».

Прес-служба СК «Дніпро-1»