Напередодні матчу проти «Реал Фарми» інтерв’ю клубній прес-службі дав форвард СК «Дніпро-1» Дмитро Сула.

— Дмитре, попереду у СК «Дніпро-1» можна сказати півтори матчі, при цьому перша гра проти команди, за яку ти раніше забивав, і не мало. Чи всі секрети «Реал Фарми» ти розповів Дмитру Михайленку?

— Відверто кажучи, якихось секретів я тренерському штабу нашої команди не розкривав, нічого особливо не говорив. Можливо, якість дрібниці підказав, але тренерський склад нашої команди дуже професійний, і я чув, що на розборі суперника вони казали про «Реал Фарму», про їх сильні та слабкі сторони, про моменти, на які нам потрібно звернути увагу, тренери повністю все розклали, і навіть я на багато що не звертав увагу, а для себе знайшов щось нове про одеситів. Тренер сказав, я придивися і насправді так воно і є.

— Дмитре, ти за «Реал Фарму» забив 5 м’ячів, а за СК «Дніпро-1» з урахуванням Кубка України два. Чому так на твій погляд?

— Я не можу сказати що мені важко адаптуватися в новій команді, адже це не інша країна. Хлопці добре мене прийняли і я відчуває себе нормально, і партнерів також. Важкість у тому, що проти тебе грають зовсім по іншому, ніж коли я виступав за «Реал Фарму». І на СК «Дніпро-1» налаштовується зовсім по іншому, я це зрозумів ще, виступаючі за «Реал Фарму». Мені є з чим порівнювати. Тренер одеситів бачить футбол зовсім по іншому, ніж тренер СК «Дніпро-1». Там усі у захисті, тому у форварда є ціла половина поля і великій простір, а тут ти вимушений приймати рішення у частки секунди, тому що на тобі висять одразу два-три захисника. В цьому, безумовно, важче, але тим і цікавіший футбол – нові виклики, нові якійсь ситуації на полі. Потрібно намагатися працювати і забивати у будь-яких умовах, де б ти не опинився. Надіюсь, що скоро це до мене прийде і у найближчих матчах я це доведу.

— Багато вболівальників розцінюють вояж в Одесу та Миколаїв, як генеральну репетицією перед кубковою грою проти «Чорноморця». В команді вже говорять про цей матч?

— Так, ми про нього говорили, одразу як пройшли «Гірник-Спорт». І не важливо хто саме нам би дістався за жеребом, ми у будь-якому разі будемо налаштовуватись на перемогу. Хлопці не тільки словом, а і ділом, на тренуваннях готуються до таких важливих поєдинків, адже якщо пройти «Чорноморець» то попереду чвертьфінал, а це вже багато говорить, особливо якщо туди потрапляє клуб з Другої ліги. Тим більш, що багато фахівців, та й суперники кажуть, що це не ліга для СК «Дніпро-1». Таким чином ми можемо себе перевірити на тлі клубів вищого рангу. А «Чорноморець» в останньому турі виграв у київського «Динамо» 2:1, і це багато про що говорить. І якщо ми зуміє вибити з Кубка такого суперника, це покаже нашу готовність і справжній рівень.

— Хочеться, щоб у цей день вболівальники особливо підтримали команду?

— Звичайно, очікуємо на велику підтримку, тому що за Кубком України усі слідкують, навіть за кордоном. Це дуже цікавий турнір. Щодо вболівальників, то у нас є постійна група фанів, які всюди за нами їздять, а якщо ми будемо перемагати і своєю грою доводити власний рівень, то вболівальників буде більшати і на домашньому стадіоні. І це стосується не тільки Кубку, а ігор у Другій лізі.

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»