Форвард СК «Дніпро-1» Дмитро Сула розповів про початок підготовки команди після відпустки.

— Дмитре, наскільки скучив у відпустці за футболом?
— Дуже сильно скучив за хлопцями, навіть на день раніше приїхав на базу, і ми спілкувалися, виходили грати в манежі. Теж саме можу казати і по офіційним матчам, і в цілому, за командою, безумовно, скучив.
— Зараз гравці команди проходять тестування. Як у тебе раніше проходили подібні заходи?
— У відпустці я підтримував форму. Не можу сказати, що бігав кожного дня, але бігав, інколи на великі дистанції, отримуючи належне навантаження. Те, що зараз ми бігаємо без м’яча дійсно доволі незвично і хочеться вже м’яч потискати, адже була велика пауза і прагну пограти. Але тренерам видніше, як саме нам набирати форму, при цьому, не завдати собі травм, оскільки ми зараз займаємося на полях зі штучним покриттям, а ми звикли до натурального газону, і у цьому є свій ризик отримати пошкодження. Тому, з боку тренерів, це вірне рішення.
— Зараз багато різноманітної медичної апаратури, і кажуть, що її обдурити неможливо. Не намагалися цю техніку таки обійти?
— Насправді я не знаю, як її обдурити, а у кожного футболіста у будь-якій країні після відпустки завжди якийсь зайвий кілограм буде. І,звичайно, потрібно за собою стежити, щоб не запускати свій стан, тому у відпустці всі бігають, а крім того, нам давали завдання. Я спілкувався з іншими хлопцями – усі намагалися ці завдання виконувати.
— Завтра твоя черга проходити медогляд. До якого лікаря Дмитро Сула боїться заходити більше всього?
— Важко сказати. Лікарів зі спортивної медицини я не боюсь.

Прес-служба СК «Дніпро-1»