Портал Sport Arena підвів традиційні підсумки туру у Першій лізі чемпіонату країни. За підсумком минулого ігрового тижня до 11-ти кращих гравців потрапили двоє спортклубівців — капітан команди Сергій Кравченко і кращий снайпер поточного сезону Станіслав Куліш. Також збірну очолив головний тренер команди СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко, про що ми повідомляли напередодні.

Центральний півзахисник — Сергій Кравченко (СК Дніпро-1)

Цитуємо звіт: Ціла група гравців заслуговує на респект. І центрбек Лопиренок, який відкрив рахунок, а потім віддав в кінці гри гольову передачу, і Куліш, який оформив дубль, і спритний Назаренко — «співавтор» автоголу і п’ятого точного удару. Але ми відзначимо заслуженого ветерана, який віддав дві гольові передачі, який керував грою своєї команди в центрі поля і зробив старт сезону СК «Дніпро-1» святковим.
Нападник — Станіслав Куліш (СК Дніпро-1)

Супер-бомбардир ПФЛ не втомлюється доводити свій клас. У матчі проти «Гірника-Спорту» Куліш оформив дубль, одноосібно очоливши гонку бомбардирів Першої ліги. А скільки ще міг забити! Був і каркас воріт, в який він потрапив, і незараховане взяття воріт, і два виходи один на один. Констатуємо, що утримати Станіслава оборона гостей так і не змогла, а він сам передав бомбардирську естафету Кожушку, який, замінивши Куліша, теж забив.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena