Головний суддя: Ярослав Козик (Мукачево)
Судді на лінії: Олександр Войтюк (Бердянськ), Віктор Матяш (Донецька область)
Суддівський наглядач: Євген Котенко (Суми)
«Колос»: Яшков, Сахневич, Гавриш (кап), Максименко, Чорноморець, Мілько,Поздєєв (Кизилатеш,86), Задоя (Бондаренко,73), Морозко (Кісіль,74), Ільїн (Нехтій,77), Лисенко.
Запасні: Волинець, Терехов, Охроничук, Зозуля, Зуевич, Рябов, Соломка, Костишин.
«Дніпро-1»: Юрчук (Кліщук,23), Бровченко (Чеботаєв,67), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап), Сніжко (Панасенко,82), Когут (Загальський,71), Чичиков, Назаренко, Куліш.
Запасні: Башлай, Мігунов, Щедрий, Войцеховський.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Сахневич (18), Кравченко (45+3), Лисенко (45+3), Бровченко (61)
Голи: Куліш (69), Кизилатеш (90+3).

В стартовому складі дніпрян знову відбулися зміни на двох позиціях: на праву бровку в захист повернувся Бровченко, а на лівому фланзі в півзахисті знову ми побачили Назаренка, який повернувся з розташування юнацької збірної України. Господарі розпочали дуже потужно і вже на другій хвилині Морозко з лівого флангу увійшов в штрафний майданчик спортклубівців і завдав потужний удар у ближній кут – на щастя для гостей м’яч влучив у стійку воріт. Далі ковалівці продовжили тиснути, але дніпряни вистояли і вперше серйозно огризнулися на 7-й хвилині, коли Когут  самотужки увійшов до штрафного майданчику суперника, але вдало продовжити атаку не зумів. Поступово гра вирівнялася, але не встиг перший тайм дійти до свого екватору, як на спортклубівців чекала серйозна неприємність – Юрчук і зіткненні з Сахневичем отримав травму, і вимушений був залишити поле – на останню межу вийшов Кліщук. Через це в матчі виникла пауза у кілька хвилин, а коли зустріч оновилася, то гості почали грати більш активно, і на 26-й хвилині дніпряни завдали перший удар в матчі – Кравченко з дальнього штрафного поцілив у руки Яшкову. А невдовзі Сахневич ледве не вивів з гри ще одного гравця СК «Дніпро-1» – Назаренко, якого ззаду буцнув головою у потилицю в боротьбі за м’яч – тепер, на щастя, все обійшлося. Після цього гра дещо заспокоїлась. Дніпряни стали більше володіти м’ячем, але якихось загострень, у воріт обох команд, не було.
На початку другого тайму активніше були гості. Вже на 48-й хвилині вони провели дуже гостру атаку, коли Куліш кинув у прорив Назаренка, а той прострілив на лінію воротарського майданчику, а там Чичиков у боротьбі з Чорноморцем порушив правила. Ще за 4 хвилини довга атака гостей закінчилася навісом з лівого флангу, і ударом головою Куліша, але прямо у руку воротарю. Невдовзі вже після прострілу з правого флангу Яшкову довелося вибивати м’яч кулаком, а у наступних атаках Когут завдавав два удари поспіль у продовж хвилини, але обидва були повз цілі. На все це господарі відповіли на 59-й хвилині удар у поперечину зі штрафного Гавриша. Після цього вже ініціативою заволодів «Колос», який подав кілька поспіль кутових, а на 65-й хвилин Кліщук потягнув з під поперечини потужний удар Задої. А от стандарт у виконанні дніпрян приніс успіх: Кравченко подав зі штрафного, Лопирьонок поборовся із захисниками, і м’яч відскочив до Куліша, який впевнено реалізував свій шанс! Одразу ж Назаренко міг подвоїти рахунок, але його удар у дальній кут Яшков зумів відбити. Господарі одразу провели зміни у складі, випустивши кількох атакуючих гравців, починаючи кидати усі сили у напад. На 79-й хвилині черговий стандарт біля воріт дніпрян закінчився жорсткою грою проти Кліщука, і звісно, враховуючи травму Юрчука, подібні дії суперників викликали серйозні занепокоєння. З іншого боку, і гості намагалися збільшити перевагу, і знову таки за рахунок стандартних положень – на 82-й хвилині Логінов замикав головою подачу Кравченка з кутового, і трохи не влучив у дальній кут. В останні хвилини матчу ковалівці пішли на останній штурм і на третій компенсованій хвилині Кизилатешу вдався потужний постріл метрів з 25-ти під поперечину – Кліщук не зумів зреагувати на цей удар. У підсумку нічия 1:1. Дніпряни втрачають перемогу, але залишають чотирьохочковий відрив від прямого конкурента.