Щойно завершився матч у групі В фінальної частини чемпіонату Європи серед команд не старше 19 років, який проходить у Фінляндії. В дебютному матчі групового етапу збірна України перемогла команду Франції з рахунком 2:1. Весь матч у складі українців відіграв форвард СК «Дніпро-1» Владислав Супряга. Саме після порушення правил проти Владислава, з поля було вилучено за «фол останньої надії» капітана збірної Франції Маланга Сарра, і трикольорові останні 25 хвилин матчу провели у меншості. Вирішальний гол було забито на 86-й хвилині, коли Супряга відволік на себе увагу захисника, а Булеца завдав невідпорного удару.

На 90+1 хвилині гри на поле вийшов півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Бєляєв, а от захисник нашого клубу Олександр Сафронов пропустив матч проти французів через дискваліфікацію.

В іншому матчі групи англійці переграли команду Туреччини з рахунком 3:2. Саме проти британців і проведе збірна України матч другого туру, який намічено на 20 липня.