ФК «Дніпро» – СК «Дніпро-1» 2:0 (1:0)
Друга ліга. Група Б. 11 жовтня. Дніпро-Арена. 3500 глядачів.
Арбітри: Віктор Арановський (Київ), Роман Прощенко (Дніпро), Ярослав Пилипенко (Кропивницький)
ФК «Дніпро»: Баштаненко, Бондар, Кулініч, Палюх (к), Вергун (Дорошенко,84), Будняк (Семенов,57), Киричук, Ільін (Войтіховський,82), Назаренко (Піддубний,90), Назаріна, Довбик (Михайленко, 90+2)
Запасні: Пономаренко, Тарадуда,
Головний тренер: Олександр Поклонський
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Войцеховський, Польовий, Бровченко, Логінов (к), Хучбаров (Сула,65), Сніжко, Когут, Ляшенко, Захарків (Поплавка,46), Лопирьонок.
Запасні: Варцаба, Шаповалов, Ткаченко
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Гол: Довбик (43), Назаренко (80)
Попередження: Кулініч (34), Бровченко (45), Баштаненко (61), Сніжко (69), Сула (70), Назаріна (83), Логінов (86)
Перед матчем команда Дмитра Михайленка відчувала серйозні проблеми із складом. Продовжилась дискваліфікація у капітана команди Сергія Кравченка, а квартет юнаків – Сухар, Бєляєв, Сафронов і Супряга лише напередодні зіграли свій останній матч у відбірному циклі Євро-2018. З іншого боку господарі отримали підсилення в обличчі Довбика, який хоча і був в таборі молодіжної збірної, але так і не виходив на поле, на відміну від свого одноклубника Вакулка, який разом із дискваліфікованим Костишиним не потрапив в заявку на гру.
Гра розпочалась досить рівно і жорстко, що і не дивно для дербі. Обидві команди не цуралися грати у підкатах, не раз над «Дніпро-Ареною» гукав тріск щиток. Після обміну кутовими першими гострий момент створили господарі, коли на 12-й хвилині Назаренко увійшов в штрафний майданчик з позиції лівого інсайду і завдав удару у ближній кут – Юрчук відбив м’яч перед собою, а в атаці другим темпом на непоганій позиції знаходився Довбик, але тому не дав прийняти м’яч Логінов. На це спортклубів ці відповіли дальнім пострілом Бровченка – повз воріт. Крім того, гості намагалися використовувати і стандарти – тільки кутових у перші 23 хвилин вони подали 5, і деякі були досить небезпечні. А на 34-й хвилині був спірний епізод у штрафному майданчику ФК «Дніпро», коли за руку потягнули Хучбарова, але свисток арбітра промовчав. Невдовзі небезпечно втікав Назаренко, який завдав підступного удару з лінії воріт у дальній кут – трохи неточно.
І все ж таки господарі зуміли піймати спортклубівців на контратаці. Довбик втік від захисників і наблизившись до Юрчука пробив низом у дальный кут – 1:0 ФК «Дніпро» виходить вперед, як кажуть, забиваючи гол у роздягальню.
В перерві Дмитро Михайленко випустив замість Захарківа Поплавку, і той у першій ж атаці ледве ні увійшов у штрафну, обігравши двох суперників. А потім у продовж двох хвилин гості просто повинні були відновлювати рівновагу – спочатку Войцеховський вийшов сам на сам із Баштаненком і пробив повз воротаря, але з лінії воріт м’яч вибив захисник, а у наступній атаці вже Когут пробив з кількох метрів прямо у руки воротарю. Далі Польовий небезпечно виконував штрафний з гострого кута, і Баштаненко кулаками відбив м’яч, не ризикуючи брати його в руки.
Спортклубівці продовжили тиснути господарів, і після чергових прострілів і навісів Сніжку та Когуту не вистачає лічених сантиметрів, щоб переправити м’яч у сітку. А на 72-й хвилині Сніжко потужно пробив з лінії штрафного майданчика, але точно у руки воротарю. Почав вести за собою і капітан команди Логінов, який кілька раз продемонстрував технічну гру, не звучну для центральних захисників.
Але у такий ситуації гості захопилися атакою і припустилися помилки в захисті, в результаті чого Назаренко остався на одинці з Юрчуком, і спокійно перекинув м’яч через воротаря -2:0 на користь ФК «Дніпро». До завершення гри спортклубівці штурмували ворота суперника, але пробити захист так і не зуміли. Отже, СК «Дніпро-1» поступається у принциповому дербі.