У середу, 11 жовтня, на «Дніпро-Арена» відбудеться матч 16-го туру в Другій лізі в групі «Б», в якому зустрінуться дві команди з одного міста – ФК «Дніпро» та СК «Дніпро-1». Початок зустрічі о 19:00.

Центральний матч туру другого дивізіону викликає безсумнівний інтерес не тільки у дніпровських поціновувачів футболу, а і у багатьох вболівальників та фахівців по всій Україні. Дербі — це завжди дербі. Незалежно від турнірного положення, обидві команди повністю віддаються на футбольному полі. А зараз обидві дніпровські колективи ще і конкуренти за лідерські позиції у Другій лізі: СК «Дніпро-1» — на другому місці, а ФК «Дніпро» на третьому рядку турнірного становища. При цьому, лише у минулому турі, команда Дмитра Михайленка зуміла обійти підопічних Олександра Поклонського.

Нагадаємо, що матч першого кола завершився бойовою нічиєю 0:0, і ту зустріч відвідало поки що рекордна кількість глядачів для нашого міста в другому дивізіоні – 8451. Цікаво, утримається чи ні, це досягнення у середу?

До матчу обидві команди підійдуть далеко не в оптимальних складах. У СК «Дніпро-1» триває дискваліфікація капітана команди Сергія Кравченка, а крім того квартет юнаків – Тимофій Сухар, Олександр Сафронов, Олександр Бєляєв та Владислав Супряга, — ще перебувають у таборі юнацької збірної України, яка з успіхом виступає у кваліфікаційному раунді Євро-2018. Але є втрати і у ФК «Дніпро». Через дискваліфікацію пропускає дербі Денис Костишин, а одні з найдосвідченіших гравців синьо-біло-блакитних Артем Довбик та Юрій Вакулко зараз знаходяться у таборі молодіжної збірної України.

Судити гру довірено столичному арбітру Віктору Арановському, для якого ця гра стане першою за участю СК «Дніпро-1».

Друга ліга. Група «Б». 16 тур
ФК «Дніпро» — СК «Дніпро-1»
11 жовтня. «Дніпро-Арена».19.00
Головний суддя: Віктор Арановський (Київ)
Асистенти арбітра: Роман Прощенко (Дніпро), Ярослав Пилипенко (Кропивницький)
Четвертий арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)
Суддівський спостерігач: Олександр Матяш (Полтава).

Прес-служба СК «Дніпро-1»