Післяматчева прес-конференція головного тренера ФК «Нікополь» Григорія Варжеленка.

— Вітаю СК «Дніпро-1» з перемогою. Їм в останніх матчах трохи не щастить, і якщо вони сьогодні не виграли, це було б не справедливо. Тим більше, ми їх образили у себе в Нікополі – таке буває. А сьогодні їх перемога заслужена, і я їм бажаю вже наступного року грати у першій лізі, а потім в прем’єр-лізі. На мій погляд – це найсильніша команда ліги, хоча ми з усіма грали, і з «Металістом-1925», але саме СК «Дніпро-1» вважаю найсильнішим клубом дивізіону. Не вистачало їм сьогодні трохи агресивності в нападі, так вони би нас порвали раніше, а так ледве внічию не зіграли.
— Ваша команда практично усі очки набрала вдома, де ви нікому не поступилися, а от у гостях навпаки, жодної перемоги. Чому так?
— Я і сам не знаю. У нас хлопці зібралися, хто ще рік тому грав на першість області. Дома намагаюся їх заводити, може, тому ігри и вдаються. Та і традиції у нас такі – ще за часів Ємця та Жиздика ми ніколи вдома не програвали. Я вважаю, що наша команда максимум сьоме місце посяде. В гостях ми у Миколаєві зіграли 0:0, в Одесі билися, хвилині на 82-й хвилині пропустили, але б’ємося.
— А наступна гра з «Металістом-1925» вдома. Як там буде?
— О, цей важке питання. Буде важко, але будемо битися. Не буде ніяких підводних течій.
— Гравці вашої команди були дуже засмучені.
— Хлопцям гра вдавалося і їм звичайно хотілося набрати очки. Ми і заміни не робили, адже за рахунку 1:1, якщо він влаштовує, то замін не роблять. Так, програли матч і хлопці не задоволені. Але я в душі особисто задоволений діями своєї команди сьогодні. Навіть дуже задоволений. А від СК «Дніпро-1» очікував більшого. Так, вони нас давили два тайми, але моментів у них було мало.

Прес-служба СК «Дніпро-1»