Сьогодні юнацька збірна України провела свій другий матч і відбірному раунді Євро-2018. Суперником синьо-жовтих стали норвежці, які у своїй перші грі з рахунком 3:0 перемогли чорногорців. Саме вікінги і відкрили рахунок у грі і з українцями на початку матчу, але за кілька хвилин завдяки автоголу українці відігралися. Долю матчу було вирішено на 84-й хвилині, коли знову таки відзначився форвард СК «Дніпро-1» Владислав Супряга (саме він забив єдиний гол у матчі з албанцями в першому турі), в результаті чого українці перемогли 2:1!

В цьому матчі одразу три гравця СК «Дніпро-1» провели н полі всі 90 хвилин матчу – це Владислав Супряга, Тимофій Сухар та Олександр Бєляєв.

Після двох турів збірна України набрала 6 очок, по три очки у норвежців та чорногорців, а господарі турніру збірна Албанії очок поки що не набирала. Нагадаємо, що до наступного раунду виходять дві команди з групи. В заключному матчі групового раунду українці зіграють з чорногорцями 10 жовтня.