Клубна прес-служба поспілкувалася із новачком СК «Дніпро-1» півзахисником Ігорем Загальським:

-Ігоре, наскільки неочікуваний для тебе став перехід у склад спортклубівці?

— Нічого неочікуваного не було. Мені зателефонували з клубу і зробили пропозицію,  я на неї погодився.

— Наскільки ти знайомий з новою командою?

— Насправді, про мій перехід ми домовлялися ще зимою, близько чотирьох місяців назад, і незалежно від того чи залишиться «Зірка» в УПЛ, або вилетить у Першу лігу.  І ще тоді ми домовилися про те, що я перейду до дніпрян. Взагалі, відомо, що СК «Дніпро-1» — це амбіційний клуб, який ставить перед собою великі цілі і хочеться їх вирішити разом з командою.

— Розкажи нашим вболівальникам трохи про себе: яка твоя улюблена позиція і чого від тебе чекають в новій команді?

— На якій саме позиції мене бачать в СК «Дніпро-1» — це питання краще поставити тренерському штабу команди, а взагалі граю на позиції атакуючого півзахисника. Якщо згадувати свою кар’єру, то багато пограв в «Зірці», але свого часу виступав і за дублюючий склад ФК «Дніпро», тому дуже добре знаю тренерів команди.

— Перед командою вже поставлено завдання за рік піднятися у класі. Яким ти бачиш наступний сезон для себе і для команди?

— Найголовнішими в сезоні будуть  результат і гра.  Хочеться показувати хорошу гру, щоб залучати на трибуни якомога більше вболівальників, які б нас підтримували. Ну а ми намагатимемося тішити глядачів хорошою грою і результатом.

— Ігрова філософія команди тримається на контролі м’яча, що не дуже звично для вітчизняного футболу. Тобі подобається така гра?

— Звичайно, приємно грати саме у такий футбол, а не «бий-біжи». Коли команда контролює м’яч – це добре, красиво і результативно.

— Багатьох хлопців в команді знаєш?

— Більше половини – відсотків 60.

 

Прес-служба СК «Дніпро-1