Сьогодні, 28 січня, свій 27-й День народження святкує голкіпер нашої команди Ігор Варцаба! Колектив спортивного клубу “Дніпро-1” вітає з цим святом воротаря і бажаємо йому успіхів, здоров’я і перемог, як в особистому, так і у футбольному житті, особливо в футболці нашого клубу!
Окремі привітання від партнерів Ігоря по команді!
Валерій Юрчук:
— Для мене Ігор і друг, і конкурент, та взагалі ми вже давно знайомі. Хочу Ігоря привітати з Днем народження! Щастя тобі, кар’єрного зростання, процвітання, і звичайно здоров’я тобі і всім твоїм близьким!
Олександр Сніжко:
— Хочу побажати Ігорю у першу чергу здоров’я, а також кар’єрного зростання, щоб він частіше грав і нас усіх радував своєю грою. Крім того, хочу побажати йому завжди залишатися таким же харизматичним, який він зараз і є, а ще хочу додати, що зараз він робить дуже серйозні успіхи в англійській мові.
Сергій Кравченко:
— Головне побажання – це здоров’я йому та його родині, а у футболі та житті – удачі! Як воротарю побажаю Ігорю поменше попущених м’ячів, більше ігрових хвилин, перемог команді, і щоб він завжди обігравав Артура Карнозу у нарди.
Владислав Войцеховський:
— Дуже хороша людина і футболіст. Хочу побажати найголовніше – здоров’я йому та його родині, його батькам. Удачі на футбольних полях і простого щастя!
Прес-служба СК «Дніпро-1»