Кубок України. 1\8 фіналу.
25 жовтня. Дніпро-Арена. 2526 глядачів
СК «Дніпро-1» – «Чорноморець» (Одеса) 0:0 (0:0,0:0, 8:7 по пенальті)
1-0 Кравченко, 1-1 Васін, 1-1 Логінов (штанга), 1-2 Хобленко, 2-2 Ляшенко, 2-2 Мартиненко (воротар), 3-2 Супряга, 3-3 Політило, 4-3 Лопирьонок, 4-4 Татарков, 5-4 Войцеховський, 5-5 Жуніч, 6-5 Бровченко, 6-6 Зубейко, 7-6 Польовий, 7-7 Мусолітін, 8-7 Поплавка,8-7 Люлька (воротар)
Судді: Олександр Шандор (Львів), Заур Курбанов (Херсон), Володимир Журибіда (Луцьк)
СК «Дніпро-1» : Юрчук, Бровченко, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Поплавка, Когут (Войцеховський,91), Сніжко, Кравченко (к), Бєляєв (Ляшенко,117), Супряга
Запасні: Варцаба, Шаповалов, Сухар,Хучбаров, Ткаченко
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Чорноморець» (Одеса): Федоренко, Ндіайє (Васін,45+1), Жуніч, Мусолітін, Каверін (Хобленко,46), Бамба, Мартиненко, Люлька (к), Зубейко, Третьяков (Татарков,76), Політило
Запасні: Смородін, Веремєєв, Оріховський, Антонов
Головний тренер: Олег Дулуб
Попередження: Польовий (47), Зубейко (62), Люлька (107), Хобленко (109), Кравченко (120)

Вперше у власній історії СК «Дніпро-1» приймав представника елітного дивізіону чемпіонату України, та ще й якого – клуб з великими традиціями, дворазового володаря Кубка України – одеський «Чорноморець». При цьому після не самого вдалого старту одесити явно додали, про що кажуть і нічия з «Шахтарем», і перемога над «Динамо».
Зрозуміло, що для більшості дніпрян такий суперник – безумовний іспит. Якщо у Другій лізі команда Дмитра Михайленка звикла постійно грати першим номером, то у протистоянні з таким суперником про подібне мови не йшло. Але поступово саме дніпряни і захопили ініціативу. Звичайно, було і хвилювання, через що на початку матчу були прикрі помилки. Так на 9-й хвилині одразу три гравця СК «Дніпро-1» опинилися на самоті проти двох захисників, але Сніжко віддав не дуже вдалий пас під удар, і суперники вибили м’яч з під ніг Поплавки. Невдовзі Супряга перехитрив Ндіайє і спробував посперечатися у швидкості із Жунічем, але тому прийшли на допомогу партнери, в результаті м’яч Влад втратив.
До того ж арбітр не завжди реагував на падіння господарів після жорстких контактів з суперником – перший фол з боку гостей Шандор зафіксував лише на 16-й хвилині, і одразу ж виникла небезпека біля воріт Федоренка. Після подачі зі штрафного м’яч трохи заметушився в володіннях одеситів і відскочив до Бєляєва, який пробив низом потужно поруч зі стійкою.
На деякий час гра перейшла в середину поля, при цьому Юрчук в загалі у гру не вступав, у той час як господарі намагалися пробитися штрафний майданчику суперника, але непогані в цілому комбінації не завершалися ударами по воротам, хоча моменти для цього у Сніжка та Бєляєва були непогані.
Ближче до завершення тайму гості все частіше стали тиснути дніпрян і після свого першого кутового на 39-й хвилині створили і першу небезпеку, коли Юрчук з нижнього кута потягнув удар Мартиненка.
Гра одеситів у першому таймі явно не влаштовувала Олега Дулуба, який не дочікуючись перерви спочатку випустив Васіна, а на другу половину Хобленка – основні сили одеситів. Але початок другого тайму знову був за господарями – вже на його початку Супряга втікав від Жуніча, але той у підкати все ж таки зумів видряпати м’яч.
А на 62-й хвилині Зубейко тільки ціною грубого фолу зумів завадити Супрязі пройти правим флангом, а невдовзі вже Когут міг відкривати рахунок, але його удар прийняла на себе хрестовина. Господарі продовжили тиснути і ось вже перший влучний удар у матчі з боку дніпрян – це Супряга розпочав пристрілку метрів з 22-х – Федоренко накрив м’яч. А на 72-й хвилині арбітр не помітив фол з боку Жуніча, якого здавалося вже обіграв Супряга, що міг виходити сам на сам. Проте у наступній атаці арбітр фіксує порушення проти Сніжка, і Кравченко потужно б’є зі штрафного в поперечину! А на 88-й хвилині після чергового фолу гостей Кравченко робить подачу, і Когут вистрибує вище за всіх і б’є по воротах – Федоренко рятує свою команду. В результаті основний час переможця не виявив.
В додатковий час гостріше розпочали гості і на 96-й хвилині спочатку Васін пробив у поперечину, а потім він же перший на добиванні, але Юрчук відбиває м’яч. Потім голкіпер СК “Дніпро-1” знову демонструє майстерність, відбиваючі м’яч на кутовий після штрафного у виконанні того ж Васіна. Поступово господарям вдалося відвести гру від власних воріт і до завершення першого тайму небезпечних моментів обидві команди так і не створили. А от перша атака одеситів після відновлення гри ледве не призвела до неприємностей у воріт дніпрян, але Васін пробив безхитрісно у ближній кут, і Юрчук впевнено забрав м’яч. У господарів небезпечний удар з-за меж штрафного майданчика завдавав Сніжко поруч з дальньою дев’яткою.
А далі були післяматчеві пенальті, які розтягнулися на 18 ударів і удача була на боці дніпрян, які подолали і цей раунд! Чекаємо чвертьфіналу! Дякуємо хлопці за гру!

Удари: 9(2,1 стійка, 1 поперечина) – 8 (5, 1 поперечина)