Півзахсник Іван Литвиненко у надважливий момент не реалізував пенальті в матчі молодіжок «Дніпра-1» та «Десни». Утім, незважаючи на це та поразку, він знайшов в собі мужність для інтерв’ю по гарячих слідах. І слова Івана були по-справжньому чоловічі.

— Можливо, зважаючи на кількість моментів, ми такої поразки і не заслуговували, але рахунок на табло, і він ганебний. Хотів би вибачитись перед вболівальниками. Це перша гра нашої нової команди вдома і, чесно, мені і, впевнений, усій команді дуже соромно. Яка різниця, скільки моментів… Треба забивати і самим не пропускати. Я не забив пенальті і хотів би вибачитись перед партнерами. Це могло зіграти ключову роль, але цього не сталося.

— У моменті з пенальті воротар стояв до останнього і встиг зреагувати?

— Воротар стояв до останнього, я вдарив невдало – на зручній для нього висоті. До цього забивав усі свої пенальті, а зараз одне з найважливіших не зміг. Ще раз хочу вибачитись перед партнерами. Буду робити висновки. Але головна причина у тому, що не реалізували свої моменти та пропустили прикрі голи. Не можна так помилятись на цьому рівні. Якщо раніше нас пробачали, то тут команди такого рівня, що не пробачають. Покарали самі себе. Рахунок, може, й не є закономірним, але він на табло, і заслужений та справедливий – 0:3.