Післяматчевий коментар клубній прес-службі дав автор другого голу у ворота данського «Фреденсборга» півзахисник Іван Литвиненко:

— Іване, позаду остання гра на зборах. Сильно відчувається втома?

— Так, звичайно, втома поступово накопичилась, адже вже четвертий тиждень зборів триває, і дворазові тренування даються взнаки. Але у нас це була остання гра в Туреччині і хотілося повернутися до дому у позитивному настрої, а крім того, закріпити те, над чим ми працювали весь цей час, тому настрій у команди на гру був бойовий. Такою гра і вийшла, оскільки  у всіх було велике бажанням і налаштування добре провести матч. Так що, втома — це не привід погано зіграти у матчі, і тренери нас на це налаштували. Як на мене, у нас сьогодні все виходило доволі непогано.

— Твій гол став останнім на зборах. Комусь його присвятив?

— Звичайно, мені є кому присвятити гол. Всі знають, яке у нас післязавтра свято, як раз до нього ми і повертаємося до дому – це свято дівчат, жінок і наших матусь. Так що свій гол я присвячую нашій чарівній половині. Хочу усім дівчатам побажати бути коханими, красивими, розумними і щоб вас завжди радували кохані чоловіки. І взагалі, нехай у вас збуваються всі мрії.

Прес-служба СК «Дніпро-1»