Напередодні матчу проти «Миру» клубна прес-служба поспілкувалась із вінгером СК «Дніпро-1» Камілем Хучбаровим.

— Каміль, в останніх матчах у тебе пішла гра, вболівальники стали звикати до твоїх флангових рейдів. Що трапилось з тобою наприкінці осені?

— Отримав довіру від головного тренера, Дмитро Станіславович почав мене ставити в основний склад і завдяки цьому до мене прийшла впевненість у власних силах.

— На минулій прес-конференції журналісти допитувалися у головного тренера, з якою швидкістю Хучбаров біжить стометрівку. Яка твоя швидкість?

— Останній раз на датчику було 33,8 кілометрів на годину. Це був для мене рекорд.

— Ця швидкість у тебе вроджена?

— Так, я її ніяк не тренував. Вона у мене з дитинства, ще з Академії футбольного клубу «Дніпро». — Але Дмитро Станіславович після матчу сказав, що ти не самий швидкій в команді.

— Хто тобі складає конкуренцію?

— У нас багато швидкісних хлопців – це і Супряга, і Войцеховський, той же Гоменко, з яким ми були в одній команді в Академії. Так що у нас я такий не один.

— Попереду матч з «Миром», якому СК «Дніпро-1» поступився у першому колі. З яким настроєм підходиш до цієї гри?

— Так, у нас є боржок. Я пам’ятаю той матч, адже у мене тоді не пішла гра і мене замінили. Тому для мене цей матч буде принциповим, повинен забити або віддати результативну передачу. А в цілому очікуємо хорошої гри.

— Команда зараз вийшла на перше місце, наскільки це важливо для команди в психологічному плані?

— Звичайно, це важливо, особливо перед матчем у Львові. Це додає впевненості у силах. Тому завтра потрібно буде вигравати, щоб зміцнювати свої позиції.

Прес-служба СК «Дніпро-1»