Керівники ФФУ  прокоментували жеребкування півфіналу Кубку України:

 

Мірон Маркевич, Голова комітету національних збірних команд ФФУ:

Це був інтригуючий захід і я бажаю «Маріуполю» та  СК «Дніпро-1» , щоб вони зробили все можливе для створення проблем нашим грандам. Я бачив як у керівництва команд тремтять коліна, адже кожен хотів жереб краще . Проте, я бажаю , щоб  ті команди, на які ми мало ставимо, проявили характер і хочу додати, що у футболі нічого неможливого немає.

 

 

 

 

 

 

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко:

 На сьогоднішній день дуже цікаво виглядає «Дніпро-1» , який вперше в історії нашого футболу, я впевнений,  пройшов важкий тернистий шлях до півфіналу.У травні кращі команди нашої країни на «Дніпро-Арені» боротимуться за перемогу в Кубку України. Хотів би привітати і місто, і працівників стадіону. Півфінал також буде цікавим — до Дніпра приїде київське «Динамо», багаторазовий чемпіон нашої країни. Дякую всім за участь у події та — до нових зустрічей на півфіналі та фіналі.

 

 

 

 

Технічний директор ФФУ Олег Протасов прокоментував підсумки жеребкування:

Обстановка під час жеребкування була напруженою, і очевидно, що хтось когось з команд не хотів. Проте, моя мета, як у технічного директора, щоб переміг саме футбол. Щодо симпатій, то вони в мене є, проте я залишу їх при собі, бо працюю у Федерації футболу. Нехай переможе сильніший.

Кожній з команд я бажаю успіху, і звісно, знаходжусь у передчутті  фіналу, адже це визначна подія і для міста, і для команди «Дніпро-1», якій я бажаю грати у фіналі.

 

 

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»