Портал Sport Arena підвів підсумки чергового туру чемпіонату країни у Першій лізі, визначивши традиційну збірну з 11 кращих виконавців. Цього разу до списку лауреатів потрапили два півзахисник спортклубівців – Ігор Когут та Олександр Назаренко. Нагадаємо, що в 11 турі чемпіонату СК «Дніпро-1» впевнено переграв на своєму полі «Балкани» з Зорі з рахунком 3:0.

Центральний  півзахисник – Ігор Когут (СК Дніпро-1)

Повернення у склад Когута дало багато переваг лідерам. Цей гравець достатньо жорсткий, виграє чимало боротьби. При цьому гарно комбінує й створює кількісну перевагу на чужій половині поля при атаках спортклубу. Другий гол у ворота Балкан Ігор створив сам, почавши контратаку відбором і розігравшись із Кулішем. Не раз загострював гру та створював проблеми суперникам.

 

Лівий півзахисник – Олександр Назаренко (СК Дніпро-1)

Продовжує прогресувати наймолодший завсідник основи дніпрян. Балкани вимушені були справлятися із «різним» Назаренком: то він сам опиниться на вістрі атаки на ударній позиції, то з глибини зіграє настільки тонко, що Когуту й Кулішу, здавалося б, вже нічого робити крім як забивати. Саме Олександр відкрив рахунок вивіреним ударом з лівого флангу в дальню дев’ятку – робить честь молодому гравцеві те, що він визнає певне везіння з цим ударом, але при цьому він явно діяв із задумом.

Крім того, кращим тренером туру, про що ми повідомляли окремо, став наставник спортклубівців Дмитро Михапленко. 

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena