Вашій увазі короткий коментар до таблиці з результатами facebook-голосування  наших вболівальників після другого туру і до ключових змін в табличці топ-11.

Ті, хто уважно стежив за нашим фейсбук- опитуванням пам’ятають, що за результатми матчу 1 туру з ФК «Рух» на першій позиції було двовладдя Назаренко та Юрчука – півзахисник та воротар отримали по 53 лайка. Так само ділили другу сходинку Куліш та Когут, які назбирали по 42 лайка.
Після другого туру всі четверо залишилися наверху рейтингу, проте місця розподілилися на певних позиціях: суттєво відірвався у лідери юний Назаренко, який набрав 95 лайків після гри з Гірник-Спорт і загальна сума у нього вийшла 148 лайків.

Автор дубля у ворота команди з Горішніх Плавнів, Станіслав Куліш, після другого туру, забронював собі чітке друге місце з 112 лайками в загальному заліку. Юрчук перемістився на чисте «бронзове» місце – в скарбничці голкіпера красуються 100 лайків. У середині топ-11 йде стабільна група, яку очолює Ігор Когут (4 місце/79 лайків). У п`ятірці — капітан Сергій Кравченко – 64 лайки за 2 матча. З п`ятого на 6 місце пересів Сергій Логінов, на рядок вище піднявся автор голу у ворота «Гірника» – Максим Лопирьонок (7 місце/53 лайки).

Стабільно на восьмому місці знаходиться Володимир Польовий, можливо, тому що це його улюблена цифра, під якою він також виступає.

Також, з 10-го на 8-ме поруч з Польовим піднявся Ігор Загальський, маючи з Володимиром однакову кількість вподобань. А от Олексій Чичиков, після 4 місця у першому турі, опустився на 9-те.

Випав з топ-11 Артем Щедрий – і це не дивно, адже гравець поки не може похизуватися значним ігровим часом на полі так само, як і Олег Кожушко. Проте, гра форварда, після виходу на заміну і влучного пострілу у ворота «Гірника», дозволила Олегу увійти в топ-11 і зайняти 10 місце.

Останнє місце в «основному складі » зберіг за собою Олександр Сніжко, який змістився в нижню частину таблиці з сьомої позиції.

Нова гра принесе нові бали і нову розстановку в таблиці лайк-рейтингу вболівальників!

Чекаємо на матчу 3-го туру у Кропивницькому!

Віримо у перемогу!

І бажаємо більше лайків за гру хлопцям!