Футболісти СК «Дніпро-1» провели відкрите тренування для представників ЗМІ. Журналістам довелось дещо зачекати початку заняття, адже виходу команди на поле передувала теорія. Утім, наші колеги часу не гаяли, встигнувши поспілкуватись з двома Олександрами – Сніжком та Назаренком.

А коли футболісти вийшли із зали для теоретичних занять, усім в око впала наявність у загальній групі Сергія Кравченка. Відновлення після травми підходить до завершення, і, як розповів головний тренер Дмитро Михайленко, капітан вже два дні тренується з партнерами по команді.

Розминались дніпряни під керівництвом тренера з фізпідготовки Євгена Баришнікова, після чого розділились: воротарі пішли працювати з Валерієм Городовим, а польові гравці розподілились на «квадрати». Гра проходила на дуже хорошому емоційному фоні, з рахунком зроблених поспіль дотиків та взаємними жартами.

А потім прийшла черга серйозної вправи. На полі моделювали ігрові ситуації, які вочевидь, розглядалися перед тим на теоретичних заняттях. Одна група гравців намагалася діяти так, як це може робити «Десна», а інша —  протистояла цьому.  Дмитро Михайленко уважно стежив за ходом роботи, час від часу зупиняючи своїх підлеглих та корегував їхні дії.

Нагадаємо, у неділю, 11 серпня, «Дніпро-1» прийматиме у матчі Прем’єр-ліги чернігівську «Десну». Початок матчу о 17:00

Пресслужба СК Дніпро-1