Судді на лінії: Олександр Беркут (Херсонська область), Сергій Соботюк (Житомир).
Суддівський наглядач: Микола Даниленко (Бердянськ).
«Дніпро-1» : Кліщук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Польовий, С. Кравченко (кап), Загальський (Мємєшев,79), Сніжко, Чичиков, Назаренко (Мігунов,67), Куліш (Кожушко, 85)
Запасні: Юрчук, Башлай, Панасенко, Щедрий.
«Волинь»: Неділько, Сімінін, Петько, Горопевшек, Цюпа, В.Кравченко, Неплях, Герасимюк (кап), Зінкевич (Хагназарі, 89), Коробка (Яковлев,70), Карпенко (Курко,70)
Запасні: Воробей, Болденков, Кожанов, Козьбан.
Головний тренер: Андрій Тлумак
Голи: Кравченко (20), Чичиков (64), Зінкевич (85)
Попередження: Цюпа (24), Неплях (41), Герасимюк (52), Петько (90+2)
Вилучення: Герасимюк (66, друга жовта картка)
В стартовому складі дніпрян за великим рахунком була тільки одна несподіванка – це відсутність Когута, який захворів, і таким чином в центрі поля виник трикутник Кравченко-Сніжко-Загальський. Крім того, на останній межі місце знову було довірено Кліщуку, який відіграв сухий матч у Запоріжжі.
Господарі з перших хвилин захопили територіальну ініціативу, поступово намагаючись розшатати щільний захист лучан. Першим пристрілку почав Назаренко, який на 6 хвилині піймав навіс Чеботаєва , але пробив точно у руки Недільку. Гості намагалися грати за рахунок довгих передач, і якщо перші два таких паси призвели до офсайдів, то під час третьої спроби у Коробки був шанс втекти до воріт Кліщука, але його впевнено наздогнав Логінов. Ну а дніпряни мали реальний шанс відкрити рахунок на 13-й хвилині, але Куліш не зумів вдало вдарити по м’ячу після навісу Чичикова. І все ж таки господарі зуміли відкрити рахунок до середини тайму – Загальський заробив штрафний, і Кравченко, у притаманному для себе стилі, блискучим ударом перекину стінку -1:0! На 27-й хвилині непоганий шанс подвоїти рахунок мав Сніжко, але його удар метрів з 15-ти заблокував захисник. Ще за 10 хвилин свій другий момент в матчі запоров Куліш, який тепер не влучив ногою по м’ячу після передачі Назаренка. На 38-й хвилині гості вперше намагалися пробити по воротах, але спроба вийшла взагалі невдала, адже на шляху м’яча опинився інший лучанин.
Другий тайм розпочався з ще одного моменту Куліша, який сам обікрав захисника, залишився на одинці з Неділько і пробив прямо у воротаря. Наступний шанс збільшити перевагу знову втратив Куліш, коли на 54-й хвилині після розіграшу кутового і подачі Кравченка головою переправляв м’яч у дальній кут, але знову м’яч пройшов повз воріт. Тільки після цього гості створили свій перший реально гострий момент, але тут Кліщук надійно зіграв після удару головою Коробки. На 62-й хвилині господарі провели швидку атаку за участю Назаоренка, Кушіша і Чичикова, яка закінчилася потужним ударом останнього – вище воріт. Невдовзі Кравченко ледве не оформив дубль після прямої подачі з кута поля, але Неділько врятував гостей. Та все ж таки дніпряни досягли свого: після прострілу з лівого флангу Куліш продовжив політ м’яча на дальню стійку, і там Чичиков випередив захисника і відправив сферу у сітку – 2:0!
Ну а далі у гостей було вилучення – Герасимюк грубо з заду перервав прохід Сніжка і отримав попередження, що виявилося для нього другим. Після цього дніпряни, маючі два голи в запасі, спокійно контролювали події на полі, подовгу розіграючи м’яч, навіть не даючи супернику шансів на атаку. Звичайно за такої гри у господарів були момент збільшити рахунок. На 74-й хвилині знову на ударній позиції опинився Куліш, і знову удар повіз воріт. Ну а ще за 5 хвилин Куліш у друге в матчі обікрав захисника, зумів переграти воротаря, але не наважився на удар під гострим кутом і втратив момент для удару. Не реалізувавши купу моментів господарі пропустили контратаку суперника і Зінкевич влучно пробив з лінії штрафного майданчику – 2:1. Таким чином у грі вийшло нервове завершення. Але наша команда відстояла для себе позитивний результат і продовжує боротьбу у кубковому турнірі.