Портал Sport Arena назвав традиційну символічну збірну тижня Другої ліги. Цього разу до 11-ти кращих гравців потрапили два футболіста СК «Дніпро-1» — це Сергій Логінов та Ігор Когут.  

Центральний захисник Сергій Логінов:

У тому, що «Енергія» не створила нічого біля воріт спортклубівців, велика заслуга їх центрбеків.  Вони досить щільно зіграли з Шасталом, а Бочака і зовсім виключили з гри.  Як свідчення переконливої ​​перемоги оборони господарів над атакою гостей — і те, що Лопирьонок з Логіновим частенько навідувалися на половину поля суперника і навіть погрожували чужим воротам.  А Сергій, до речі, своїми довгими передачами розрізав оборону новокаховчан.  В одному випадку його лонгболл посприяв пенальті, в іншому — другого голу.

Центральний півзахисник Ігор Когут:

Якось так виходить, що «Енергія» — найзручніший суперник для Когута. У цього гравця добре поставлений удар і він здорово діє при стандартах і подачах в штрафну, розхитуючи і розтягуючи оборону новокаховчан.  В його активі — два голи, які вирішили долю зустрічі.  В обох випадках він здорово замикав флангові передачі після багатоходівок своєї команди.  Міг опинитися і асистентом, але Супряга і Войцеховський не використали його передачі.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena