Захисник СК «Дніпро-1» Максим Білик, який пропустив півроку через травму, розповів про своє відновлення та підготовку до нового сезону:

— Максиме, яком ти побачив виступ команди навесні, коли знаходився в лазареті?

— Звичайно, знаходячись в лазареті,  професійному футболісту значно важче переживати всі моменти, що пов’язані із командою, ніж коли ти виходиш на поле разом із хлопцями. Принаймні для мене особисто – так точно.  Значно простіше знаходитися на полі, чимось допомагати команді, ніж коли ти сидиш на трибуні, дуже переживаєш, а зарадити не можеш.

— Чого, на твій погляд, команді не вистачило в «золотому матчі», щоб перемогти?

— На мій погляд, це просто випадковість – пропустили після стандарту, хоча тренерський штаб робив акцент саме на цей компонент гри. А далі наша команда перегравала суперника, володіла ініціативою, але, на жаль, на небі не зійшлися якісь зірки, щоб ми у цей день забили хоча б один гол.

— Немає секрету, що твій перехід в СК «Дніпро-1» був вже під Першу лігу, і ось команда готується до старту у цьому дивізіоні. Чого очікуєш від наступного сезону?

— Для себе особисто хотів би у першу чергу себе побачити в цьому сезоні (посміхається), оскільки мені не вдалося допомогти команді за минулі три місяці у Другій лізі, але хлопці впоралися із цим завданням дуже достойно. Ну і тепер я чекаю від сезону такої ж цікавої, результативної гри від всієї команди.

— У СК «Дніпро-1» в Другій лізі був свій особливий стиль гри, як кажуть «під Барселону», але вже зараз багато фахівців говорять, що така гра може не пройти у Перший лізі. Ти добре знаєш команди цього дивізіону, тому, як на твою думку, зміниться стиль гри дніпрян, і хто є головними конкурентами спортклубівців в боротьбі за путівку в УПЛ?

—  Звичайно, що у Перший лізі футбол відрізняється від того, в який грають у Другому дивізіоні. Багато боротьби, єдиноборств, команди, як кажуть, «заточені під результат». Але, я думаю, що ми будемо продовжувати використовувати наші сильні сторони – це контроль м’яча, завдяки якому нав’язувати супернику свою гру у кожному матчі і досягати при цьому результата. Переконаний, що нашій команді все по силах.

— Ну і головне питання, що кажуть лікарі? Коли ти зумієш приєднатися до загальної групи?

— Наш медичний штаб після огляду надав мені добро поступово підходити до загальної групи, тобто я зараз знаходжусь на завершальній стадії відновлення. Слава Богу, все пройшло успішно, дякуючи нашому медичному штабу, реабілітологам, фізіотерапевтам – всім, хто мені допомагав весь цей час. Дай Боже. Невдовзі вже розпочну виходити і допомагати команді.

Прес-служба СК «Дніпро-1»