Півзахисник СК «Дніпро-1» Микола Ляшенко відповів на запитання клубної прес-служби напередодні матчу чемпіонату проти новокаховської «Енергії».

— Наскільки, на твій погляд, команда зуміла відновити свої сили після матчу проти «Чорноморця»?
— Напевно, нам дуже допоміг той факт, зо ми зуміли пройти до наступної стадії Кубка. На мій погляд зараз команда на підйомі у психологічному стані, тому думаю, що завтра в цьому плані проблем у нас не повинно виникнути.

—  В матчі з «Чорноморцем» ти вийшов на поле незадовго до завершення додаткового часу. Вже готував себе до пробиття пенальті, і наскільки важко було тобі психологічно підходити до 11-метрової позначки?

— Так, коли виходив на поле, вже було зрозуміло, що невдовзі команди будуть пробивати 11-метрові удари. Щодо мене особисто, то якщо чесно перед ударом взагалі не хвилювався – був переконаний, що заб’ю.

— Попереду матч з «Енергією», командою, що є прямими конкурентів в боротьбі за путівку у Першу лігу. Встигли вже вивчити суперника?

— Так, думаю, що новокаховці будуть дотримуватися тієї ж тактики, що була у них у грі з нами в першому колі. Тренерський штаб повністю розібрав суперника і я думаю, що нам вдасться їх перемогти, як і в першому колі.

— Ти нерідко намагаєшся відзначитись дальшими ударами, у тому числі запам’ятались твої постріли у матчі першого кола з «Енергією». Коли очікувати від тебе першого голу?
— Важко сказати. Намагаюся завдавати удари, але поки що вони не результативні. Хоча надіюся, що невдовзі вдасться відкрити рахунок власним голам у складі СК «Дніпро-1».

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»