Чемпіонат України. Друга ліга. Група «Б».

Судді: Дмитро Осауленко (Київ), Віктор Попков (Волноваха), Олексій Преснухін (Маріуполь)

«Мир»: Антоненко, Рафальський (к), Притиковський, Чмеленко, Бринько, Красов, Сорокін, Шмиголь (Ковернік,68), Цибульський, Бондаренко, Доценко (Цурупін,46)

Запасні: Гордецький, Боровик, Шмат, Савченко, Черніков

Головний тренер: Олександр Сопільняк

СК «Дніпро-1»: Юрчук, Бровченко (Шаповалов,83), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Поплавка (Войцеховський,63), Когут (Ляшенко,31, Бєляєв,66), Сніжко, Кравченко (к), Хучбаров (Захарків,84) Супряга.

Запасні: Варцаба, Сула

Головний тренер: Дмитро Михайленко

Гол: Супряга (8,17), Логінов (32), Бондаренко (45+2, з пенальті), Войцеховський (81)

Попередження: Польовий (74)

У порівнянні з матчем минулого туру проти «Інгульця-2» тренерський штаб дніпрян провів в складі три зміни: на позиції центрального захисника Сафронова знову замінив Лопирьонок, на правому фланзі захисту замість дискваліфікованого Сухаря вийшов Бровченко, який пропускав матч з петровцями через пошкодження, а у нападі знову з’явився Супряга, що повернувся з юнацької збірної, натомість Захарків почав матч на лаві для запасних.

Саме Супряга, який вже давно не забивав за клуб, через що отримував на власну адресу критичні стріли в першу чергу від вболівальників, і став головною зіркою початку гри. Вже на 8 хвилині він отримав довгий пас від Кравченка, втік від захисників і переконливо переграв Антоненка. Невдовзі в штрафному майданчику господарів виникла справжня паніка, коли блокувалися удари поспіль Сніжка і Супряги, а з пострілом Хучбарова впорався голкіпер який перевів м’яч на кутовий з нижнього кута. Але на 17-й хвилині рахунок став 2:0 на користь СК «Дніпро-1». Тепер Хучбаров видряпав м’яча на своїй половині поля і кинув у прорив Супрягу, який переграв і захисників, і воротаря, і потужно пробив під поперечину метрів з десяти.

Коли тільки минула пів година гри гості відзначились утретє. Тепер вже Логінов підключився до кутового у виконанні Польового, і з кількох метрів переправив м’яч у сітку -3:0! Єдине, що турбувало у ці хвилини вболівальників дніпрян – це самопочуття Ігоря Когута, якого через пошкодження замінив Ляшенко.

Гості повністю контролювали ситуацію на полі, але у компенсований арбітром час горностаївці провели свою фактично першу гостру атаку, під час якої спочатку Юрчук продемонстрував власну майстерність і відбив підступний удар Бринька, але потім арбітр побачив порушення правил з боку дніпрян і призначив пенальті, і хоча Юрій вгадав напрямок польоту м’яча після удару з точки Бондаренка, дотягнутися до сфери йому не вдалося.

Після перерви гості продовжили володіти ініціативою, більше контролюючі м’яч, але тепер контратаки «Миру» стали більш гострішими. Так у продовж перших 9 хвилин другого тайму Цибульський (автор голу на «Дніпро-Арені») двічі гостро втікав до воріт Юрчука, але обидва його удари були неточними. З іншого боку знову Супряга біг у відрив після чергового довгого пасу Кравченка, але цього разу захисники зуміли вибити м’яч у Влада в підкаті. Непоганий момент був і у Поплавки, але його удар метрів з десяти накрив суперник. Міг оформити дубль Логінов, але тепер після його підключення м’яч влучив у поперечину, а добивання Сніжка було неточним. Мали шанси ще відзначитись Супряга і Войцеховський, але і їх удари з небезпечної відстані блокували захисники. Але на 81-й хвилині наша команда знову довела свою перевагу до трьох голів – це Войцеховський у дотик влучно пробив під поперечину після кутового у виконанні Кравченка, який зробив свою другу результативну передачу в матчі.

Нажаль завершувала гру наша команда у меншості. На 87-й хвилині, коли усі заміни вже були зроблені, травму отримав Бєляєв, після чого залишив поле тільки за допомогою лікарів. Але навіть удесятьох гості були близькі до того, щоб збільшити рахунок, але Супряга, вже у компенсований арбітром час, не зумів переграти Антоненка, після виходу сам на сам.

У підсумку дніпряни довели справу до перемоги, яка, нажаль, була затьмарена купою травм наших гравців. Проте завдяки цій перемозі СК «Дніпро-1» фінішував лідером за підсумками другого кола чемпіонату країни у Другій лізі в групі «Б».