2 березня. 16:00. Сіде (Туреччина). Контрольний матч. 

СК “Дніпро-1” – МФК “Миколаїв” (Україна) 0:2 (0:1)

СК “Дніпро-1”:  Кліщук, Чеботаєв, Сафронов, Лопирьонок, Бровченко, Батагов, Сніжко, Панасенко, Шаповал, Хучбаров, Бєляєв. На заміну виходили: Литвиненко, Соловйов, Волинець, Ховайко.

МФК «Миколаїв»: Восконян, Сахацький (Назаренко), Ляшевський, Порох, Цапій, Семенина (Толгаренко), Кірєєв (Швець), Вітенчук, Рогозинський, Войцеховський, Берко.

Голи: Берко (26), Войцеховський (52)

У другому протистоянні з миколаївцями тренерський штаб дніпрян пішов на чисельні експерименти, не тільки перевіривши сили юніорів, а і можливості гравців на незвичних для них позиціях. Так Шаповал грав лівого атакуючого півзахисника, а на вістрі атаки було висунуто Бєляєва. Одразу зазначимо, що обидва справили непогане враження, робили чимало загострень, але не вистачало головного – влучного завершального удару. З іншого боку миколаївці зуміли використати дві свої можливості для взяття воріт – у середині першого тайму Берко отримав м’яч в штрафному майданчику і без спротиву з боку захисників спокійно переграв Кліщука, а на початку другої половини матчу суперник застосували пресинг і після перехоплення вивели на удар колишнього спортклубівця Войцеховського, який впевнено використав свій шанс. Після цього ще було багато часу для того, щоб змінити рахунок гри, команди діяли на зустрічних курсах, створювали моменти, але більше голів у матчі забито не було.

Прес-служба СК «Дніпро-1»