Портал Sport Arena підвів традиційні підсумки лауреатів тижня другої ліги чемпіонату країни. Цього разу до списку кращих потрапили одразу три гравці СК «Дніпро-1», при цьому у кожній лінії – центральний захисник Сергій Логінов, центральний півзахисник Сергій Кравченко, а також форвард Владислав Супряга. Крім того кращим тренером визнано керманича нашого клубу Дмитра Михайленка, а Супряга став ще і героєм туру.

Кращий центральний захисник — Сергій Логінов

— Логінов після матчу з Миром навіть залишився незадоволений грою оборони спортклубівців — наприклад, особисто він не кращим чином зіграв в епізоді з пенальті.  Але, без удаваної скромності, гарне переважило.  Горностаївський клуб, який вдома зазвичай затискає суперників, не досяг успіху на цей раз, а сам Логінов ще й сходив на стандарти, забивши один з м’ячів гостей.

Кращий центральний півзахисник — Сергій Кравченко

— Найзірковіший ветеран Другої ліги не відбуває номер, а грає — причому, дуже ефективно.  Кравченко видав справжній майстер-клас в Горностаївці.  Саме його своєчасний пас на хід допоміг Супрягі відкрити рахунок.  Вдало Сергій виконував і стандарти — один з них завершився голом Войцеховського.

Кращий форвард — Владислав Супряга

— Взагалі, очікувалося, що лідером атак спортклубівців буде Кожушко — він травмувався і перекреслив собі півріччя.  У його відсутність повинен був стати головним голеадром взятий з Першої ліги Войцеховський. Коли він не виявив стабільності і реалізації, був запрошений Сула. Проте наприкінці року, під час важливого виїзду в Горностаївці, блиснув саме Супряга.  Він забив два переломних голи, здорово протягнувши м’яч під час швидких атак з передачами на хід.  Міг забивати ще стільки ж. Повністю переграв суперників, показавши, що навесні на нього можна розраховувати.

Герой туру – Владислав Супряга

17-річний форвард по ходу сезону розривався на два фронти — крім виступів за клуб, він постійно викликається і в юнацьку збірну України.  Проте, стрімкий гравець встиг запам’ятатися в декількох матчах, а в останньому поєдинку осінньої частини чемпіонату і зовсім видав справжній бенефіс. В Горностаївці Супряга був швидкий, винахідливий і незмінно небезпечний для оборони суперників.  Його два голи задали темп грі, і в подальшому Владислав не зменшував швидкість, утримуючи натиск на редути горностаївців.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena