Одразу два представника спортивного клубу «Дніпро-1» увійшли в рейтинг Sport Arena, яка представила найперспективніших гравців ПФЛ – Першої та Другої ліг – по сезону 2018/2019. При цьому Олександр Назаренко взагалі очолив цей рейтинг, а Арсеній Батагов посів шосту сходинку серед 25-ти гравців двох дивізіоні ПФЛ.

  1. Арсеній Батагов (СК Дніпро-1 Д2)

17 років – CМ – 9 матчів, 2 асисти

У дебютному матчі записав на свій рахунок гольову передачу, навесні все частіше отримував місце в основі. Попри високу конкуренцію та найвищі завдання команди, аж ніяк не загубився і проявив себе перспективним юним футболістом.

  • Ігрова характеристика: центральний півзахисник з непоганим ударом і пасом
  • Статус у клубі: ротація, «джокер»
  • Зразок для наслідування: Ротань, Шелаєв, Михайленко

Володимир Книш: «Ну, цей гравець мені дуже подобається. Для свого віку, по-справжньому вражає. І боротьбу виграє, і з м’ячем добре працює. Позицію вибирає вірно, думає вірно, може пас віддати і пробити. З мінусів – поки що трішки тягучий, але це тінейджер серед дорослих – чим більше гратиме, чим більше відчуватиме себе гравцем основи, тим вільніше себе буде почувати. Є таке передчуття, що за правильного ставлення до роботи доросте до збірної».

 

  1. Олександр Назаренко (СК Дніпро-1 Д2)

19 років – LМ, LW, AM – 27 матчів, 8 голів, 3 асисти

Стрімко прогресував: ще минулого сезону грав за ФК Дніпро у Другій лізі (8 голів і 4 асисти), після переходу в СК Дніпро-1 сходу став основним і цілком заслужено став із командою чемпіоном Першої ліги. Працював на спільному зборі молодіжної та національної збірних і готувався до Меморіалу Лобановського.

  • Ігрова характеристика: вінгер із поєднанням швидкості, техніки та сильного удару
  • Статус у клубі: лідер уже зараз
  • Зразок для наслідування: Коноплянка, Льопа, Швед

Володимир Книш: «Я підраховую матчі, які аналізую, спеціально створеною програмою – так от, Назаренко вже зараз грає на рівні зірок українського футболу. За своїми показниками він рівний із набагато більш зрілими, віковими гравцями. Які його основні якості? Ініціативний, з гарним футбольним інтелектом і агресією в гарному розмінні. Не боїться йти в обіграш, брати гру на себе. Став «нахабним» по-спортивному. Націлений на ворота. СК «Дніпро-1» з ним і без нього – вже зараз різні команди. Футболіст такого таланту – рідкість навіть для нашого багатого талантами міста. Вважаю, вже за рік-два він буде зіркою першої величини. Завдяки саме таким гравцям люди ходять на футбол. «На таких гравців». Сподіваюся, вже скоро Саша потрапить у збірну, принаймні, десь на збори й виходи на заміни для початку…».

 

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena