На «Дніпро-Арені» відбулася нарада учасників та офіційних осіб матчу «Дніпро-1» — «Десна», який розпочнеться сьогодні о 17 годині. Перш за все, були затверджені кольори форми команд. Наші хлопці знову гратимуть у темно-синьому, а воротар надягне зелений светр. Чернігівці вийдуть на поле у смугастих біло-блакитних футболках (воротар – у жовтому).

Коли слово перейшло до офіційних осіб, суддівський спостерігач Ігор Покідько серед іншого наголосив на забороні використовувати у боротьбі на поле лікті. Останнім часом фіксується дуже багато саме таких порушень правил, і часто вони призводять до кровотечі. У зв’язку з цим, до речі, командам необхідно мати у своєму розпорядженні запасні футболки, аби одразу замінити заплямовану.

Делегат УАФ Володимир Фощій дуже ретельно пройшов по всіх організаційних питаннях. Не забув він навіть нагадати про такий пункт регламенту, як обов’язкове рукостискання тренерів до та після матчу, а також про необхідність їхньої участі у прес-конференції та флеш-інтерв’ю.

Представники «Десни» повідомили, що їхню команду приїде підтримати близько 20 фанатів. Зазначимо, що на ранок продано 3500 квитків на матч.

Продаж триває на нашому сайті та у касах «Дніпро-Арени».