З відпустки спортклубівці виходять одразу з трьома новими виконавцями: контракт з клубом на півтора роки підписав захисник Юрій Романюк, у піврічну оренду з правом викупу прийшов атакуючий півзахисник Орест Кузик, і на умовах піврічної оренди за спортклубівців буде виступати захисник Зураб Очігава.

Орест Кузик (виступає на позиції вінгера) народився 17 травня 1995 року і є вихованцем СДЮШОР «Карпати» (Львів) та Академії київського «Динамо». Починав професійну кар’єру у молодіжних складах «Динамо» (U-21 – 46 матчів, 4 голи і U-19 – 39 матчів, 8 голів), після чого виступав на рівні УПЛ за ужгородську «Говерлу» і кам`янську «Сталь» (загалом в УПЛ зіграв 61 матч, забив 10 м’ячів, провів 4 матчі у Кубку України та зіграв ще 7 матчів, і забив 7 голів за «Сталь» U-21). Останні місяці він виступав в елітній грецькій лізі за ПАС з Яніни, за яку відіграв 4 матчі. У складі молодіжної збірної України зіграв 7 матчів, забив 1 м’яч, а у складі збірної України U-17 провів 8 матчів.

Зураб Очігава (виступає на позиції центрального захисника) народився 18 травня 1995 року – вихованець ДЮСШ «Зірка» (Київ) та ДЮСШ «Лідер» (Петропавлівська Борщагівка). За останню команду почав виступати на дорослому рівні в обласному чемпіонаті (за два сезони 43 матчі, 7 м’ячів), після чого три сезони захищав кольори маріупольського «Іллічівця» (7 матчів в УПЛ, 1 матч в Кубку України, 13 матчів в чемпіонаті U-21 і 26 матчів та 1 гол в першості U-19). Далі він потрапив до структури київського «Динамо» (УПЛ -8 матчів, Кубок України -3 матчі, чемпіонат U-21 – 30 матчів, 4 голи та у Першій лізі за «Динамо-2» -16 матчів). У минулому сезоні виступав за донецький «Олімпік» — 13 матчів, 1 гол в УПЛ. У складі молодіжної збірної України провів 4 матчі.

Юрій Романюк (виступає на позиції правого латераля) народився 5 травня 1997 року — вихованцем луцької «Волині». Саме в складі лучан він і розпочинав свою ігрову кар’єру, а останній рік грав за одеський «Чорноморець». За ці два клуби він зіграв на рівні УПЛ — 49 матчів, у Кубку України — 3 матчі, в Першій лізі — 17 матчів, у чемпіонаті U-21 – 36 матчів (2 голи)  і в першості U-19 – 46 матчів (4 голи).

Прес-служба СК «Дніпро-1»