Прес-конференція головного тренера «Чорноморця» Олега Дулуба:

— В цілому, якщо коротко, то перший тайм у нас не вийшов. Це було пов’язано із ротацією складу. А вже, коли додали трохи швидкості, пішли моменти, але в кінці матчу нам не пощастило. Ну а далі були пенальті.
— Як оціните рівень клубу Другої ліги?
— Якби усі команди Другої ліги були такого рівня, то вони були би добротні. Але я бачив рахунки з якими СК «Дніпро-1» виграє там у суперників – 5:0, 3:0. Тобто це команда не рівня Другої ліги.
— Після вашої перемоги над «Динамо» вболівальники дніпровського клубу побоювались, що «Чорноморець» також зіграє і з нашою командою, але цього не сталося. Чому? 
— Звичайно, перемога над однією з кращих команд країни додає команді куражу. Ну а сьогодні нам не вистачило емоцій і, сьогодні, і у матчі зі «Сталлю». Чому? Будемо розбиратися.
— Ви казали, що головне завдання «Чорноморця» — залишитись в УПЛ. Сьогодні ви провели ротацію складу, це тому що для вашої команди Кубок України не такий принциповий турнір і ви маєте намір сконцентруватися на чемпіонаті? 
— Ні, я ніколи не розділяє офіційні матчі на чемпіонат та Кубок. Кожен матч важливий, в кожному граємо на перемогу, але у тому графіку ігор, та обойма футболістів не дозволяє нам рівно виступати в усіх турнірах. Тому дали трохи відпочити лідерам, адже Хобленко та Васін – це ті гравці, на яких будується наша команда.

Прес-служба СК «Дніпро-1»