Післяматчевий коментар головного тренера ПФК «Суми» Олега Луткова:

-Хотів би привітати «Дніпро-1» з перемогою. Коментувати тут особливо нічого. Після того, як ми створювали цю команду, як ми розпочали з 12 березня, хто к нам захотів, той і прийшов. Ми підписували футболістів на швидку руку, і футбол не обдуриш. Якщо у першому таймі ми ще трималися, як це і було у матчі з «Волинню», то у другому розвалилися, тому що недостатньо нам функціональної підготовки. Можливо ближче до завершення чемпіонату ми і наберемо форму, але зараз до матчів проти лідерів, проти команд, які вже фактично мають рівень Прем’єр – ліги,  ми не готові.

Щодо сьогоднішньої ситуації навколо клубу, то я розумію, що є група гравців та керівників, яких у чому-то підозрюють та звинувачують. Але при чому тут футбольний клуб? До чого тут ПФК «Суми»? Було п’ять – шість гравці, але їх зараз нікого немає. Придумайте інше покарання, по конкретним особам, хоча знову таки, ніхто прізвищ не називає. А зараз збираються лишити футболь ний клуб професійного статусу. Ми для чого сюди прийшли? Для того, щоб дограти сезон і не втратити статус професійного клубу, тому що потім відродити цей футбол. Це дуже-дуже складно. Я сам працював у запорізькому «Металурзі», і як важко це все зараз знову розвивати з нуля. Теж саме, в принципі, і у вас в Дніпрі. Знову таки, коли в Італії був такий же корупційний скандал, то «Ювентус» просто опустили у нижчу лігу, але його не позбавляли професійного статусу. Добре, опустите нас у Другу лігу, але клуб треба зберегти. Думаю, ми цим і будемо апелювати, що неможна позбавляти область, де є чудовий стадіон, великого футбол. Що тут буде далі? До чого ми прийдемо? Так, ми зараз програємо усім, але у хлопців деяких не було навіть школи Другої ліги, а грали вони за U-19 і в аматорах. Їм важко пристосуватися, але вони намагаються, чогось прагнуть. У нас же не найкращі умови проживання, але керівництво теж намагається щось робити. Наприклад, нам повинні були закуповувати екіпірування, і ось тепер керівництво клубу розмірковує, а чи робити це, якщо команди не буде. Я коли перед тренуванням оголосив це рішення КДК, ви би бачили цих хлопців – у них вже руки опустилися.  І тепер спробуйте все це з нуля створити. Багато, дуже багато незрозумілого.

Я був і у ще більш складних ситуаціях, з тим же запорізьким «Металургом», а тут ще молоді хлопці і вони не знають, як це пережити, і як треба змусити себе працювати. З часом це пройде. Мені дехто надає поради, мовляв, на вашому місці я бив встав і пішов. Але це легше за все зробити – написати заяву і піти. А далі що? Хтось скаже, що раз Лутков пішов, то ми правильно робимо, що цей клуб розганяємо. Я прийшов сюди, дав слово керівництву, що зберу команду, у будь-якому вона б стані не знаходилася ми до завершення чемпіонату дограємо. До кінця я залишуся з цим хлопцями: нехай вони молоді, недосвідчені, необстріляні, але я залишусь і доведу сезон до кінця. Ми будемо битися за цю команду до останнього: апеляції подавати у різні інстанції, але спробуємо зберегти цей клуб.

Прес-служба СК «Дніпро-1»

Прес-служба СК «Дніпро-1»