До Нового Року залишилося 5 днів, а ми продовжуємо спілкуватися з нашими гравцями, які розповідають про свої враження від сезону та діляться думками про нових гравців у команді, а також  — вітають зі святами наших читачів та вболівальників. На черзі півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Бєляєв

 — Згадай свої  найяскравіші враження від сезону літо-осінь?

— Звичайно найбільше запам’яталося те, як ми вийшли в півфінал Кубку України, таких емоцій у мене ніколи не було, для мене цей матч був особливим.  Вихід у півфінал для такої  молодої команди, я вважаю, це дуже хороший результат.

 — Особисто для тебе, які ігри стали вдалими, а які ти вважаєш поразкою?

— Невдала гра, це коли я приїхав зі збірної, і ми програли «Миру» вдома 0-1 –у тій грі у команди нічого не виходило, не змогли  ми грати в свій футбол.  А моя гра була , м’яко кажучи, погана —  дуже багато втрат простих. Одним словом —  поразка. 

 — Наскільки вимоги у збірній сильніше або відрізняються від команди?

— Вимоги в збірній  — грати надійно, в принципі, як і у всіх командах, але  там трохи відрізняється футбол  —  ми граємо в оборону, більше на контратаках. А  в клубі ми завжди першим номером, контролюємо м’яч, змушуючи суперника багато рухатися без м’яча

  — Дніпро-1 —  відносно молодий клуб, що спонукало тебе прийти в команду?

  — Я розумів, що у цієї команди стоять певні задачі, і хотів разом з нею підвищуватися в класі, грати  у серйозний дорослий футбол, набираючись досвіду.  А оскільки я молодий футболіст, грати в СК «Дніпро-1» – це  шанс на мільйон! (сміється) 

 — Ти почав сезон дуже добре, але потім трохи пригальмував. Тренер каже, що це вікові проблеми, а твоя думка яка?

— Я думаю тренер все сказав за мене, він має рацію, я молодий футболіст , а тому, напевно, ще не можу грати стабільно весь сезон, є хороші ігри, а є  — погані ігри, буду намагатися грати більш стабільно.

 — З ким з партнерів у команді найбільш теплі стосунки?

 — З усіма знайшов спільну мову, травлять мене, звичайно, сильно, але без цього в командах ніяк (посміхається)

 — Як провів або будеш проводити відпустку?

  — Зі своє родиною в дома, вони мене не так часто бачать в робочий сезон.

  — Які цілі та завдання перед собою ставиш на 2018 рік?

  — Для себе ставлю мету триматися в основному складі, рости як професійний футболіст, ну і, звісно,  вийти в фінал Кубку разом з командою, бо це, напевно, мрія будь-якого українського футболіста .

  — Що думаєш про нового захисника Білика –  вже відчуваєш конкуренцію?

— Так просто він в склад не потрапить (сміється), жартую,насправді,  він дуже гарне посилення для СК Дніпро-1, і добре, коли конкуренція в команді, щоб грав найсильніший.

 — Яким буде тост від Олександра Беляєва за новорічним столом для команди та вболівальників?

  — Хочу підняти келих за те, щоб ті завдання, які перед нами ставлять тренери, були виконані, а кожен з команди став на голову сильніше та впевненіше. А вболівальникам дякую за їх віру в нас і підтримку, будемо перемагати!

Прес-служба СК «Дніпро-1»